- 1324721
- 28
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه عملیات رنگ آمیزی و سند بلاست توزین کامیونکش و ریلی - نوبت دوم
شماره آگهی :
52389492- نوبت دوم
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:58:33
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/25
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت فولاد خوزستان
شرح آگهی :
اگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای شماره 52389492؟
نوبت دوم
مناقصه گزار شرکت فولاد خوزستان
شرح مناقصه: عملیات رنگ آمیزی و سند بلاست توزین کامیونکش و ریلی شرکت فولاد خوزستان
نوع مناقصه عمومی یک مرحله ای
مدت زمان 12 سال
مهلت اعلام امادگی تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 97.7.25 را ارسال ایمیل به نشانی زیر
داوطلبان شرکت در مناقصه با مراجعه به سایت www.ksc.ir منوی مدیریت خرید و تامین کنندگان ضمن ثبت نام و درج کلیه اطلاعات عمومی و تمکیل خود مستندات و مدارک لازم خود را پیوست نمایند
دریافت اسناد مناقصه پس ازتائید واحد ارزیابی تامین کنندگان از تاریخ 97.8.2 به مدت دو روز در قبال ارائه اصل رسید واریز مبلغ 500.000 ریال غیر قابل استرداد در وجه شرکت فولاد خوزستان
تاریخ تحویل پیشنهادات روز شنبه مورخ 97.8.12
تاریخ گشایش پاکات پیشنهاد قیمت روز یکشنبه مورخ 97.8.13
مبلغ تضمین شرکت در مناقصه 110.000.000 ریال
نوع تضمین: 1- ضمانت نامه معتبر بانکی 2- چک تضمینی و یا واریز مبلغ در وجه شرکت فولاد خوزستان
3- انجام بلوکه مالی از مطالبات شرکت کننده فولاد خوزستان
شماره حساب واریز وجه
الف- حساب سپهر 0100304453001 بانک صادرات شعبه مجتمع فولاد اهواز کد 3882
ب حساب سیبا 0102513186002 بانک ملی شعبه مجتمع فولاد اهواز کد 6532
نشانی شرکت اهواز کیلومتر 10 جاه اهواز بندر امام شرکت فولاد خوزستان مدیریت خرید خدمات و قراردادها
کارشناسی الهام هیبتی تلفن 6413 - 213 - 613 - +98
ایمیل: e.heibati@ksc.ir
نوبت دوم
مناقصه گزار شرکت فولاد خوزستان
شرح مناقصه: عملیات رنگ آمیزی و سند بلاست توزین کامیونکش و ریلی شرکت فولاد خوزستان
نوع مناقصه عمومی یک مرحله ای
مدت زمان 12 سال
مهلت اعلام امادگی تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 97.7.25 را ارسال ایمیل به نشانی زیر
داوطلبان شرکت در مناقصه با مراجعه به سایت www.ksc.ir منوی مدیریت خرید و تامین کنندگان ضمن ثبت نام و درج کلیه اطلاعات عمومی و تمکیل خود مستندات و مدارک لازم خود را پیوست نمایند
دریافت اسناد مناقصه پس ازتائید واحد ارزیابی تامین کنندگان از تاریخ 97.8.2 به مدت دو روز در قبال ارائه اصل رسید واریز مبلغ 500.000 ریال غیر قابل استرداد در وجه شرکت فولاد خوزستان
تاریخ تحویل پیشنهادات روز شنبه مورخ 97.8.12
تاریخ گشایش پاکات پیشنهاد قیمت روز یکشنبه مورخ 97.8.13
مبلغ تضمین شرکت در مناقصه 110.000.000 ریال
نوع تضمین: 1- ضمانت نامه معتبر بانکی 2- چک تضمینی و یا واریز مبلغ در وجه شرکت فولاد خوزستان
3- انجام بلوکه مالی از مطالبات شرکت کننده فولاد خوزستان
شماره حساب واریز وجه
الف- حساب سپهر 0100304453001 بانک صادرات شعبه مجتمع فولاد اهواز کد 3882
ب حساب سیبا 0102513186002 بانک ملی شعبه مجتمع فولاد اهواز کد 6532
نشانی شرکت اهواز کیلومتر 10 جاه اهواز بندر امام شرکت فولاد خوزستان مدیریت خرید خدمات و قراردادها
کارشناسی الهام هیبتی تلفن 6413 - 213 - 613 - +98
ایمیل: e.heibati@ksc.ir
خلاصه :
آگهی مناقصه عمومی, مناقصه عملیات رنگ آمیزی و سند بلاست توزین کامیونکش و ریلی - نوبت دوم
آدرس :
خوزستان, -
منبع :
جمهوری 97.7.15