- 1324720
- 29
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه نظافت معابر ، نگهداری فضای سبز ... نوبت دوم
شماره آگهی :
نوبت دوم 97014
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:58:06
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/19
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت شهرکهای صنعتی استان قم
شرح آگهی :
فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای؟
نوبت دوم 97014
شرکت شهرکهای صنعتی استان قم در نظر دارد مناقصه عمومی به شرح ذیل را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.
موضوع مناقصه: نظافت معابر ، نگهداری فضای سبز ، نگهداری از تاسیسات و خدمات پیش خدمتی در شهرکهای صنعتی استان قم
شماره مناقصه در سامانه ستاد: 200971109000014
تاریخ انتشار مناقصه در سامانه تاریخ 97.7.15 می باشد
مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه از سایت ساعت 19 روز 5شنبه تاریخ 97.7.19
مهلت زمانی ارائه پیشنهاد ساعت 19 روز 3شنبه تاریخ 97.7.29
زمان بازگشایی پاکتهای ساعت 12:30 روز 4شنبه تاریخ 97.7.30
نوع و مبلغ تضمین شرکت در مناقصه: 225.000.000 ریال در قالب واریز وجه به شماره حساب جاری سیبا 2175673502000 یا ضمانتنامه های معتبر یا اوراق مشارکت براساس آیین نامه تضمین معاملات دولتی
حدنصاب لازم برای بازگشایی پاکتها: حضور 2 مناقصه گر می باشد
هزینه خرید اسناد: مبلغ 327.000 ریال می باشد که از طریق درگاه پرداخت اینترنتی به شماره حساب جاری سیبا 2175673501002 بانک ملی شعبه سمیه قم واریز پرداخت می شود
نوع مناقصه و شرایط مناقصه گران: این مناقصه به صورت یک مرحله ای برگزار می شود و مناقصه گران باید از سوی اداره کل تعاون کار و رفاه در رشته خدمات عمومی و باغبانی و از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی در رشته کشاورزی به صورت توامان تعیین صلاحیت شده باشند
شرایط دیگر شرکت کنندگان در اسناد مناقصه ذکر شده است
نشانی مناقصه گزار جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اسناد مناقصه و ارائه پاکتهای الف قم بلوار شهید صدوقی خیابان شهید عطاران نبش کوچه شماره 4 تلفن 32919200-025
کدپستی 3716663383
اطلاعات تماس دفاتر ثبت نام سامانه ستاد در سایت www.setadiran.ir بخش ثبت نام/پروفایل تامین کننده/مناقصه گر موجود است.
روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان قم
نوبت دوم 97014
شرکت شهرکهای صنعتی استان قم در نظر دارد مناقصه عمومی به شرح ذیل را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.
موضوع مناقصه: نظافت معابر ، نگهداری فضای سبز ، نگهداری از تاسیسات و خدمات پیش خدمتی در شهرکهای صنعتی استان قم
شماره مناقصه در سامانه ستاد: 200971109000014
تاریخ انتشار مناقصه در سامانه تاریخ 97.7.15 می باشد
مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه از سایت ساعت 19 روز 5شنبه تاریخ 97.7.19
مهلت زمانی ارائه پیشنهاد ساعت 19 روز 3شنبه تاریخ 97.7.29
زمان بازگشایی پاکتهای ساعت 12:30 روز 4شنبه تاریخ 97.7.30
نوع و مبلغ تضمین شرکت در مناقصه: 225.000.000 ریال در قالب واریز وجه به شماره حساب جاری سیبا 2175673502000 یا ضمانتنامه های معتبر یا اوراق مشارکت براساس آیین نامه تضمین معاملات دولتی
حدنصاب لازم برای بازگشایی پاکتها: حضور 2 مناقصه گر می باشد
هزینه خرید اسناد: مبلغ 327.000 ریال می باشد که از طریق درگاه پرداخت اینترنتی به شماره حساب جاری سیبا 2175673501002 بانک ملی شعبه سمیه قم واریز پرداخت می شود
نوع مناقصه و شرایط مناقصه گران: این مناقصه به صورت یک مرحله ای برگزار می شود و مناقصه گران باید از سوی اداره کل تعاون کار و رفاه در رشته خدمات عمومی و باغبانی و از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی در رشته کشاورزی به صورت توامان تعیین صلاحیت شده باشند
شرایط دیگر شرکت کنندگان در اسناد مناقصه ذکر شده است
نشانی مناقصه گزار جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اسناد مناقصه و ارائه پاکتهای الف قم بلوار شهید صدوقی خیابان شهید عطاران نبش کوچه شماره 4 تلفن 32919200-025
کدپستی 3716663383
اطلاعات تماس دفاتر ثبت نام سامانه ستاد در سایت www.setadiran.ir بخش ثبت نام/پروفایل تامین کننده/مناقصه گر موجود است.
روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان قم
خلاصه :
فراخوان مناقصه عمومی , مناقصه نظافت معابر ، نگهداری فضای سبز ... نوبت دوم
آدرس :
قم, -
منبع :
هدف و اقتصاد 97.7.15