مناقصه خرید 1000 زنجیر مقره سیلیکونی و ...
[ نسخه چاپی ]

مناقصه خرید 1000 زنجیر مقره سیلیکونی و ...

شماره آگهی :
نوبت اول شماره 97/69
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:57:20
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت سهامی برق منطقه ای کرمان
شرح آگهی :

فراخوان مناقصه عمومی دو مرحله ای ؟
شماره 97/69
نوبت اول
شرکت سهامی برق منطقه ای کرمان در نظر دارد مناقصه خرید 1000 عدد زنجیره مقره سیلیکونی 63 کیلوولت و 1000 زنجیر مقره سیلیکونی 132 کیلوولت به شماره ثبت 200971406000046 را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir انجام خوهد شد و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند
تاریخ انتشار اسناد مناقصه در سامانه: ساعت 11 روز سه شنبه مورخ 97.7.17
آخرین مهلت دریافت اسناد مناقصه از سامانه: ساعت 19 روز شنبه مورخ 97.7.21
آخرین مهلت بارگذاری پاکتهای پیشنهاد: تا ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخ 97.8.7
مهلت ارسال اصل اسناد مناقصه و پاکتهای پیشنهاد: تا ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخ 97.8.7
زمان و محل بازگشایی پاکات مناقصه : ساعت 11 روز دوشنبه مورخ 97.8.7 ساختمان شماره یک ، طبقه دوم اتاق کنفرانس شرکت سهامی برق منطقه ای کرمان
محل تحویل پاکات مناقصه: کرمان، بلوار شهید عباسپور، اداره دبیرخانه شرکت سهامی برق منطقه ای کرمان کدپستی : 7614653143
تذکر مهم: تحویل یک نسخه اصل پاکتهای الف و ج به صورت لاک و مهر شده به آدرس فوق الذکر الزامی می باشد
مبلغ و نوع تضمین شرکت در فرایند ارجاع کار: مبلغ 550.000.000 ریال به صورت یک یا ترکیبی از ضمانتنامه های مندرج در ذیل
رسید واریز وجه به شماره حساب 2175093806008 بانک ملی ایران- شعبه برق منطقه ای کرمان
ضمانتنامه بانکی و یا ضمانتنامه های صادره از سوی موسسات اعتباری غیر بانکی که دارای مجوز فعالیت از سوی بانک مرکزی هستند
سایر ضمانتنامه ه ای مقرر در بندای پ، ج ، پ ، ح ماده 4 ایین نامه تضمین معاملات دولتی به شماره 123402/ت 50659 هـ مورخ 94.09.22
به پیشنهادهایی که فاقد سپرده یا امضاء، مشروط، مخدوش، سپرده های کمتر از میزان مقرر، چک شخصی و نظایر آن و پیشنهادهائی که پس از انقضاء مدت مقرر در آگهی واصل شود مطلقا  ترتیب اثر داده نخواهد شد
سایر اطلاعات و جزئیات مربوطه در اسناد مناقصه مندرج است
ضمنا این آگهی در  سایت اینترنتی به آدرسهای www.tavanir.org.ir ، http://iets.mporg.ir ، www.krec.co.ir در دسترس می باشد
روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای کرمان


خلاصه :
فراخوان مناقصه عمومی, مناقصه خرید 1000 زنجیر مقره سیلیکونی و ...
آدرس :
کرمان, -
منبع :
جمهوری 97.7.15