- 1324697
- 27
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام انجام خدمات ارزیابی عمر باقیمانده لوله های بویلر واحد 2 بخار نیروگاه
شماره آگهی :
11971481000012
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:50:54
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/18
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت تولید نیروی برق لوشان
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11971481000012
نام دستگاه خریدار: شرکت تولید نیروی برق لوشان
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.18 ساعت 14
شرح کلی نیاز: انجام خدمات ارزیابی عمر باقیمانده لوله های بویلر واحد 2 بخار نیروگاه لوشان با توجه به مدارک پیوست
توضیحات خریدار با توجه به مدارک پیوست. محل کار نیروگاه لوشان - قرارداد با اخذ ضمانتنامه بانکی منعقد می گردد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11971481000012
نام دستگاه خریدار: شرکت تولید نیروی برق لوشان
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.18 ساعت 14
شرح کلی نیاز: انجام خدمات ارزیابی عمر باقیمانده لوله های بویلر واحد 2 بخار نیروگاه لوشان با توجه به مدارک پیوست
| ردیف | کد خدمت | نام خدمت | واحد اندازه | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ط-94-941 | فعالیت های سازمان های دارای عضو مربوط به کسب و کار، کارفرمایان و سازمان های حرفه ای | روز | 10 | 97.8.4 |
توضیحات خریدار با توجه به مدارک پیوست. محل کار نیروگاه لوشان - قرارداد با اخذ ضمانتنامه بانکی منعقد می گردد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, انجام خدمات ارزیابی عمر باقیمانده لوله های بویلر واحد 2 بخار نیروگاه
آدرس :
گیلان,
منبع :
سایت 97.7.15