- 1324696
- 29
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام پشتیبانی سامانه ارزیابی عملکرد ادارات
شماره آگهی :
11970111000007
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:49:58
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11970111000007
نام دستگاه خریدار: اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی
تاریخ اعتبار: 1397.07.17 ساعت: 14:00
شرح کلی نیاز: پشتیبانی سامانه ارزیابی عملکرد ادارات شهرستانها، سامانه نظام پیشنهادات کارمندان، سامانه ارزیابی عملکرد کارمندان (6ماهه اول سال)
اطلاعات خدمات موردنیاز:
توضیحات خریدار: پشتیبانی سامانه ارزیابی عملکرد ادارات شهرستانها، سامانه نظام پیشنهادات کارمندان، سامانه ارزیابی عملکرد کارمندان (6ماهه اول سال)
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11970111000007
نام دستگاه خریدار: اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی
تاریخ اعتبار: 1397.07.17 ساعت: 14:00
شرح کلی نیاز: پشتیبانی سامانه ارزیابی عملکرد ادارات شهرستانها، سامانه نظام پیشنهادات کارمندان، سامانه ارزیابی عملکرد کارمندان (6ماهه اول سال)
اطلاعات خدمات موردنیاز:
| ردیف | کد خدمت | نام خدمت | واحد اندازه | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ژ-82-821 | فعالیت های اداره و پشتیبانی دفتر کار | 3 | 3 | 1397.07.17 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام پشتیبانی سامانه ارزیابی عملکرد ادارات
آدرس :
آذربایجان شرقی, تبریز
منبع :
سایت 1397.07.15