مناقصه عملیات بهره برداری ، نگهداری و تعمیرات شبکه آبیاری امامزاده جعفر نوبت دوم
[ نسخه چاپی ]

مناقصه عملیات بهره برداری ، نگهداری و تعمیرات شبکه آبیاری امامزاده جعفر نوبت دوم

شماره آگهی :
نوبت دوم 97/11
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:49:47
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/20
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت سهامی آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
شرح آگهی :
اگهی شرکت در مناقصه عمومی یک مرحله ای ؟
شماره 97/11
نوبت دوم
شرکت سهامی آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به آدرس یاسوج بلوار شهید مطهری ـ تلفن 07433334812 در نظر دارد با توجه به قانون برگزاری مناقصات پروژه زیر را طبق مشخصات فنی و برآورد ذکر شده با شرایط عمومی و اختصاصی از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای به شرکت هایی که دارای
مجوز بهره برداری، نگهداری و تعمیرات شبکه از مدیریت منابع آب و دارای ظرفیت آزاد هستند واگذار نماید کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکات از طریق درگاه سامانه ستاد www.setadiran.ir انجام خواهد شد مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضا الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق ساند
تاریخ انتشار اسناد مناقصه در سامانه روز 1شنبه 97.7.15
1- موضوع مناقصه: عملیات بهره برداری ، نگهداری و تعمیرات شبکه آبیاری امامزاده جعفر
2- مدت و محل اجرای پروژه: 36 ماه شمسی ـ شهرستان گچساران
3- پایه و رشته شرکت پیمانکاری :دارای مجوز بهره برداری، نگهداری و تعمیرات شبکه از مدیریت منابع آب
4- مبلغ برآورد پروژه: 3.000.000.000 ریال
5- مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه: از تاریخ 97.7.15 لغایت 97.7.20
6- محل دریافت اسناد از طریق درگاه سامانه ستاد به آدرس www.setadiran.ir
7- مهلت تحویل پیشنهادها حداکثر تا  ساعت 15 مورخ 97.7.30
8- محل تحویل : یاسوج بلوار شهید مهطری، شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد، دفتر حراست و امور محرمانه شرکت
9- مدت اعتبار پیشنهادها : سه ماه شمسی
10- تاریخ و زمان بازگشایی پیشنهادها: ساعت 11 روز 3شنبه مورخ 97.8.1
11- نوع و مبلغ تضمین شکرت در فرآیند ارجاع کار : ضمانتنامه بانکنی به نفع شرکت سهامی آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد معادل 3.000.000.000 ریال مطابق با آخرین بخشنامه مربوطه 123402 / ت 50659 ه مورخ 94.9.22 باشد
12-  محل تامین اعتبار: از محل اسناد خزانه اسلامی، اوراق مشارکت و ...
13- مبلغ خرید اسناد : مبلغ ده میلیون ریال به شماره حساب به 2175084032002 سیبا نزد بانک ملی به نام حساب درآمد شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد
سایر موارد : حضور نمایندگان رسمی شرکت همراه با داشتن معرفی نامه در جلسه بازگشایی پاکتها بلامانع می باشد ـ هزینه انتشار دو نوبت آگهی و اصلاحات بعدی به عهده برنده مناقصه می باشد ـ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های13- 07433334812 تماس حاصل فرمایید.
دفتر قراردادهای شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
خلاصه :
آگهی مناقصه عمومی,مناقصه عمومی عملیات بهره برداری ، نگهداری و تعمیرات شبکه آبیاری امامزاده جعفر نوبت دوم
آدرس :
کهگیلویه و بویراحمد, -
منبع :
ابتکار 97.7.15