استعلام لایسنس
[ نسخه چاپی ]

استعلام لایسنس

شماره آگهی :
11970004000116
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:49:44
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
وزارت راه و شهرسازی
شرح آگهی :

استعلام؟
شماره نیاز : 11970004000116
نام دستگاه خریدار : وزارت راه و شهرسازی
تاریخ اعتبار نیاز : 1397.07.15                ساعت : 13:00

اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز : یک عدد لایسنس با مشخصات : Cyberoam CR 500ING - XP Comprehensive Value Subscription (for 1year)

ردیف کد کالا
نام کالا
واحد شمارش
تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1 2412700459140039 بسته نرم افزار الکترونیکی لایسنس TVS با مجوز 12 ماهه برای مدل CR500ING-XP فاقد بسته بندی نام تجارتی CYBEROAM مرجع عرضه کننده مهندسی دمسان رایانه
نسخه 1 1397.07.18

توضیحات خریدار : *نحوه ی پرداخت مدت دار* جهت هماهنگی و توضیحات بیشتر با تلفن 09122971584 آقای احمدوند تماس حاصل شود.

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.

خلاصه :
استعلام, استعلام لایسنس
آدرس :
تهران, -
منبع :
سایت 97.07.15