- 1324692
- 28
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام محلول ضدعفونی بیگوآمد پرفکت ...
شماره آگهی :
11973366000123
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:49:10
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل انتقال خون استان اصفهان
شرح آگهی :
شماره نیاز 11973366000123
نام دستگاه خریدار اداره کل انتقال خون استان اصفهان
تاریخ اعتبار نیاز 97.7.17 ساعت 12
شرح کلی نیاز محلول ضدعفونی بیگوآمد پرفکت 1 لیتری تعداد 204 عدد- نحوه تسویه حداکثر پایان سال تاریخ انقضا حداقل یک سال
اطلاعات کالاهای موردنیاز
توضیحات خریدار محلول ضدعفونی بیگوآمد پرفکت 1 لیتری تعداد 204 عدد- نحوه تسویه حداکثر پایان سال تاریخ انقضا حداقل یک سال
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
نام دستگاه خریدار اداره کل انتقال خون استان اصفهان
تاریخ اعتبار نیاز 97.7.17 ساعت 12
شرح کلی نیاز محلول ضدعفونی بیگوآمد پرفکت 1 لیتری تعداد 204 عدد- نحوه تسویه حداکثر پایان سال تاریخ انقضا حداقل یک سال
اطلاعات کالاهای موردنیاز
| ردیف | کد کالا |
نام کالا |
واحد شمارش |
تعداد | تاریخ نیاز |
| 2161300088830018 | محلول ضد عفونی کننده پزشکی سطوح و کف 1 lit کارتن 12 بطری بیگو آمد پرفکت |
کارتن | 17 | 97.7.21 |
توضیحات خریدار محلول ضدعفونی بیگوآمد پرفکت 1 لیتری تعداد 204 عدد- نحوه تسویه حداکثر پایان سال تاریخ انقضا حداقل یک سال
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام محلول ضدعفونی بیگوآمد پرفکت ...
آدرس :
اصفهان, اصفهان-
منبع :
سایت 97.7.14