- 1324689
- 35
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام محلول ضدعفونی سولارسپت
شماره آگهی :
11973366000124
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:48:19
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل انتقال خون استان اصفهان
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11973366000124
نام دستگاه خریدار: اداره کل انتقال خون استان اصفهان
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.17 ساعت 12
شرح کلی نیاز: محلول ضدعفونی سولارسپت یک لیتری تعداد 200 عدد- نحوه تسویه : حداکثر پایان سال - تاریخ انقضا: حداقل یک سال
توضیحات خریدار محلول ضدعفونی سولارسپت یک لیتری تعداد 200 عدد- نحوه تسویه : حداکثر پایان سال - تاریخ انقضا: حداقل یک سال
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11973366000124
نام دستگاه خریدار: اداره کل انتقال خون استان اصفهان
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.17 ساعت 12
شرح کلی نیاز: محلول ضدعفونی سولارسپت یک لیتری تعداد 200 عدد- نحوه تسویه : حداکثر پایان سال - تاریخ انقضا: حداقل یک سال
| ردیف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2161300063700007 | محلول ضدعفونی کننده معمولی سطوح و ابزار پزشکی و دندانپزشکی بطری پلی اتیلنی 1 LIT نام تجارتی DECONEX SOLARSEPT | بطری | 200 | 97.7.21 |
توضیحات خریدار محلول ضدعفونی سولارسپت یک لیتری تعداد 200 عدد- نحوه تسویه : حداکثر پایان سال - تاریخ انقضا: حداقل یک سال
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, محلول ضدعفونی سولارسپت
آدرس :
اصفهان,
منبع :
سایت 97.7.15