- 1324688
- 31
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام ویلچر ...
شماره آگهی :
11973791000131
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:48:01
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 11973791000131
نام دستگاه خریدار : جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.16 ساعت: 13:00
شرح کلی نیاز: ویلچر 701-21 دستگاه . ولیچر 790 حمام 3 دستگاه . تشک مواج 6 عدد تحویل انبار جمعیت هلال احمر مشهد فدائیان اسلام 12 تلفن 37615581-051
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
توضیحات خریدار 1- ویلچر 701-21 دستگاه 2- ولیچر 790 حمام 3 دستگاه 3- تشک مواج 6 عدد 4- توالت فرنگی مبله 5 عدد 5- تخت یک شکن 2 عدد
شماره تماس قید گردد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11973791000131
نام دستگاه خریدار : جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.16 ساعت: 13:00
شرح کلی نیاز: ویلچر 701-21 دستگاه . ولیچر 790 حمام 3 دستگاه . تشک مواج 6 عدد تحویل انبار جمعیت هلال احمر مشهد فدائیان اسلام 12 تلفن 37615581-051
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
| ردیف | کدکالا | نام کالا |
واحد شمارش |
تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2131690195790007 | ویلچر حمام مدل 790 مرجع سازنده ایران بهکار مرجع عرضه کننده ایران بهکار |
عدد | 14 | 1397.07.19 |
شماره تماس قید گردد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام ویلچر ...
آدرس :
خراسان رضوی, -
منبع :
سایت 1397/07/15