تجدید مناقصه اجرای روکش آسفالت معابر سطح شهر - نوبت دوم
[ نسخه چاپی ]

تجدید مناقصه اجرای روکش آسفالت معابر سطح شهر - نوبت دوم

شماره آگهی :
نوبت دوم
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:44:08
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/25
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سبزوار
شرح آگهی :
آگهی تجدید مناقصه؟
نوبت دوم
سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شهرداری سبزوار  به استناد ردیف 330114 بودجه سال 97 در نظر دارد اجرای روکش آسفالت معابر سطح شهر را به مبلغ 2.100.000.000 ریال به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید. لذا شرکت های دارای رتبه ابنیه یا راه می توانند جهت دریافت اسناد مربوطه به امور قراردادهای شهرداری مراجعه نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 05144241781 تماس حاصل فرمایند یا به سایت شهرداری سبزوار به آدرس WWW.SABZEVAR.IR مراجعه کنند. مبلغ سپرده شرکت در مناقصه معادل 105.000.000 ریال به صورت نقد یا ضمانتنامه بانکی می باشد. ضمنا سازمان  در رد یا قبول هر یک از پیشنهادها مختار است . آخرین مهلت شرکت در مناقصه و تحویل پاکت های پیشنهادی به دبیرخانه سازمان عمران پایان وقت اداری ساعت 14.10 روز چهارشنبه مورخ 97.7.25 می باشد مناقصه راس ساعت 10 صبح روز پنجشنبه مورخ 97.7.26 در محل سازمان عمران برگزار می گردد.
مجید استیری - رئیس سازمان
خلاصه :
تجدید مناقصه, تجدید مناقصه اجرای روکش آسفالت معابر سطح شهر- نوبت دوم
آدرس :
خراسان رضوی, خراسان رضوی, سبزوار
منبع :
قدس 97.7.15