- 1324667
- 33
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام تسمه فشار هندریل
شماره آگهی :
12971338000033
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:41:55
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/18
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل راه آهن
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 12971338000033
نام دستگاه خریدار: اداره کل راه آهن
تاریخ پایان اعتبار: 97.07.18 ساعت 12
شرح کلی نیاز: تعداد 6 عدد تسمه فشار هندریل PRESSURE BELT رمپ برقی شیندلر با مشخصات POLY- BELT PL1841
گروه کالا: تاسیسات و مصالح ساختمانی
تاریخ نیاز به کالا 97.7.22
مشخصات کالای مورد تعداد 6عدد تسمه فشار هندریل PRESSURE BELT رمپ برقی شیندلر با مشخصات POLY- BELT PL1841
تعداد مورد نیاز: 6 واحد شمارش عدد
توضیحات خریدار کالا مطابق مشخصات فنی و تایید کارشناس مربوطه
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 12971338000033
نام دستگاه خریدار: اداره کل راه آهن
تاریخ پایان اعتبار: 97.07.18 ساعت 12
شرح کلی نیاز: تعداد 6 عدد تسمه فشار هندریل PRESSURE BELT رمپ برقی شیندلر با مشخصات POLY- BELT PL1841
گروه کالا: تاسیسات و مصالح ساختمانی
تاریخ نیاز به کالا 97.7.22
مشخصات کالای مورد تعداد 6عدد تسمه فشار هندریل PRESSURE BELT رمپ برقی شیندلر با مشخصات POLY- BELT PL1841
تعداد مورد نیاز: 6 واحد شمارش عدد
توضیحات خریدار کالا مطابق مشخصات فنی و تایید کارشناس مربوطه
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, تسمه فشار هندریل
آدرس :
تهران,
منبع :
سایت 97.7.15