استعلام محلول سنجش کلر ...
[ نسخه چاپی ]

استعلام محلول سنجش کلر ...

شماره آگهی :
12971301000334
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:41:21
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب و فاضلاب روستایی
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز:  12971301000334
نام دستگاه خریدار :     شرکت آب و فاضلاب روستایی
تاریخ پایان اعتبار     1397.07.16     ساعت:  23:45
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز:   محلول سنجش کلر
گروه کالا:   تعمیر و نگهداری
تاریخ نیاز به کالا 1397.07.19
تعداد مورد نیاز:   400     واحد شمارش: جفت
توضیحات خریدار    هزینه حمل و بارگیری به عهده فروشنده می باشد ضمنا قیمتهای بررسی می شود
که طبق لیست پیوست وارد و مجددا بارگزاری شود.
خواهشمند است شماره تماس هم در پایین برگه نوشته شود لازم به ذکر می باشد الویت با تامین کنندگان بومی می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام محلول سنجش کلر ...
آدرس :
هرمزگان, -
منبع :
سایت 1397/07/15