- 1324662
- 34
- 1397/07/15
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
تجدید مزایده واگذاری ماشین آلات شهرداری - نوبت دوم
شماره آگهی :
نوبت دوم
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:40:39
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری عالیشهر
شرح آگهی :
تجدید آگهی مزایده روش ماشین آلات ؟
نوبت دوم
شهرداری عالیشهر در نظر دارد به استناد به مصوبه شماره 50 مورخ 96.11.18 شورای محترم اسلامی شهر عالیشهر، مزایده واگذاری ماشین آلات شهرداری را به خریداران واجدالشرایط واگذار نماید. لذا از کلیه خریداران واجد صلاحیت به عمل می آید.
- مهلت توزیع اسناد: از ساعت 7 صبح روز دوشنبه مورخ 97.07.16 تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 97.07.21
- محل توزیع اسناد: شهر عالیشهر - خیابان فرهنگ - ساختمان شهرداری - امور پیمان و قراردادها
- مهلت تحویل اسناد: از ساعت 7 صبح روز یکشنبه مورخ 97.07.22 تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 97.07.28
- محل تحویل اسناد: استان بوشهر - شهرستان بوشهر - شهر عالیشهر- خیابان فرهنگ ساختمان شهرداری عالیشهر دبیرخانه شهرداری عالیشهر
- زمان بازگشایی پیشنهادهاک ساعت 17 روز شنبه مورخ 97.07.28
- سایر اطلاعات و جزئیات مربوط به مزایده در اسناد مندرج می باشد.
- هزینه درج در دو نوبت آگهی به عهده برنده مزایده است.
- خریداران می بایست دارای شرکت های دارای صلاحیت لازم باشند.
- مبلغ شرکت در مزایده به صورت ضمانت نامه بانکی یا وجه نقد به حساب سپرده شماره 0110085175004 به نام شهرداری عالیشهر در بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد اسلامی واریز و اصل ضمانت نامه یا فیش واریزی را در پاکت اسناد قرار دهند.
نوبت اول: 97.07.08
نوبت دوم: 97.07.15
شهرداری عالیشهر
نوبت دوم
شهرداری عالیشهر در نظر دارد به استناد به مصوبه شماره 50 مورخ 96.11.18 شورای محترم اسلامی شهر عالیشهر، مزایده واگذاری ماشین آلات شهرداری را به خریداران واجدالشرایط واگذار نماید. لذا از کلیه خریداران واجد صلاحیت به عمل می آید.
| نوع ماشین |
سال ساخت |
تعداد | وضعیت سند |
قیمت پایه (ریال) |
مبلغ سپرده شرکت در مزایده (ریال) |
| کامیون ایسوز و زباله کش NPR75K |
1393 | 1 | دارد |
950.000.000 | 95.000.000 |
| مینی لودر 312LG |
1394 | 1 | دارد |
450.000.000 | 45.000.000 |
- محل توزیع اسناد: شهر عالیشهر - خیابان فرهنگ - ساختمان شهرداری - امور پیمان و قراردادها
- مهلت تحویل اسناد: از ساعت 7 صبح روز یکشنبه مورخ 97.07.22 تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 97.07.28
- محل تحویل اسناد: استان بوشهر - شهرستان بوشهر - شهر عالیشهر- خیابان فرهنگ ساختمان شهرداری عالیشهر دبیرخانه شهرداری عالیشهر
- زمان بازگشایی پیشنهادهاک ساعت 17 روز شنبه مورخ 97.07.28
- سایر اطلاعات و جزئیات مربوط به مزایده در اسناد مندرج می باشد.
- هزینه درج در دو نوبت آگهی به عهده برنده مزایده است.
- خریداران می بایست دارای شرکت های دارای صلاحیت لازم باشند.
- مبلغ شرکت در مزایده به صورت ضمانت نامه بانکی یا وجه نقد به حساب سپرده شماره 0110085175004 به نام شهرداری عالیشهر در بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد اسلامی واریز و اصل ضمانت نامه یا فیش واریزی را در پاکت اسناد قرار دهند.
نوبت اول: 97.07.08
نوبت دوم: 97.07.15
شهرداری عالیشهر
خلاصه :
تجدید مزایده, تجدید مزایده واگذاری ماشین آلات شهرداری - نوبت دوم
آدرس :
بوشهر, بوشهر, عالیشهر
منبع :
ابتکار 97.7.15