استعلام لوازم کلر زن ....
[ نسخه چاپی ]

استعلام لوازم کلر زن ....

شماره آگهی :
12971301000335
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:37:57
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب و فاضلاب روستایی
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز:  12971301000335
نام دستگاه خریدار :    شرکت آب و فاضلاب روستایی
تاریخ پایان اعتبار      1397.07.16    ساعت:    23:45
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز:  لوازم کلر زن محلولی
گروه کالا:  تعمیر و نگهداری
تاریخ نیاز به کالا     1397.07.19
مشخصات کالای مورد   طبق لیست پیوست
تعداد مورد نیاز:    580                      واحد شمارش: عدد
توضیحات خریدار    هزینه حمل و بارگیری به عهده فروشنده می باشد ضمنا قیمتهای بررسی می شود که طبق لیست پیوست وارد و مجددا بارگزاری شود.
خواهشمند است شماره تماس هم در پایین برگه نوشته شود لازم به ذکر می باشد الویت با تامین کنندگان بومی می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام لوازم کلر زن ....
آدرس :
هرمزگان, -
منبع :
سایت 1397/07/15