مناقصه اجرای روشنایی...
[ نسخه چاپی ]

مناقصه اجرای روشنایی...

شماره آگهی :
نوبت اول
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:37:36
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/23
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر
شرح آگهی :

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای ؟
نوبت اول
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاد ای استان بوشهر در نظر دارد پروژهای خود را بر اساس مشخصات و شرایط کلی مندرج در جدول ذیل به صورت برگزاری مناقصه عمومی یک مرحله ای از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت، به شرکت های واجد شرایط واگذار نماید.

شماره مناقصه شماره فراخوان موضوع تجدید مناقصه
محل اجرا
مدت اجرای کار
برآورد اولیه (ریال) مبلغ تضمین شرکت در مناقصه (ریال) حداقل رتبه و رشته مورد نیاز
28- 95/97.م
200973583000048 اجرای روشنایی سه راهی قلعه سفید - دالکی
شهرستان دشتستان
8 ماه
3.111.305.776 156.000.000 دارای رتبه 5 رشته نیرو ترابری
30- 95/97.م
200973583000049 تهیه و نصب تعمیرات گاردریل و متعلقات جهت ایمن سازی سر گاردریل حوزه استان
استان بوشهر
8 ماه
3.008.893.306 151.000.000 دارای رتبه 5 رشته راه و ترابری و داشتن تاییدیه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای

کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکت ها از طریق درگاه الکترونیکی دولت (سامانه ستاد) به آدرس http://www.setadiran.ir انجام خواهد شد و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند. تاریخ انتشار اسناد در سمانه 97.7.17 می باشد
1- زمان و محل توزیع اسناد: از تاریخ 97.07.17 لغایت 97.07.23 (از طریق درگاه الکترونیکی دولت (سامانه ستاد)
2- آخرین مهلت تحویل مدارک: تا پایان وقت اداری روز  پنجشنبه مورخ 97.08.03 می باشد
3-نشانی محل تسلیم مدارک : درگاه الکترونیکی دولت (سامانه ستاد) به آدرس http://wwwsetadiran.ir
4-ارائه پاکت الف به آدرس : بوشهر- خیابان ریسعلی دلواری- چهارراه کشتیرانی- اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر- امور اداری
5- مدت اعتبار پیشنهادات تا 170  روز پس از زمان بازگشایی پاکات مناقصه می باشد.
6- جلسه بازگشایی پاکات: زمان بازگشایی پاکات روز شنبه مورخ 97.08.05 راس ساعت 9:30، صبح در محل سالن جلسات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر می باشد.
7- مبلغ تضمین شرکت در مناقصه می بایست به صورت فیش واریزی با ضمانت نامه بانکی تهیه و در پاکت (الف) تحویل گردد.
8- سایر اطلاعات و جزئیات مربوط در اسناد مناقصه مندرج است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر متقاضیان می توانند به پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به نشانی http://iets.mporg.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 3-07733331281 تماس حاصل فرمایند
نوبت اول 97.7.15
نوبت دوم 97.7.16
روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر

خلاصه :
آگهی مناقصه عمومی, مناقصه اجرای روشنایی...
آدرس :
بوشهر, بوشهر, -
منبع :
ابتکار 97.7.15