مزایده فروش 12 درصد از سهام شرکت
[ نسخه چاپی ]

مزایده فروش 12 درصد از سهام شرکت

شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:36:57
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/08/05
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت ساختمانی آهاب
شرح آگهی :
فروش 12 درصد از سهام شرکت ساختمانی آهاب
شرکت آهاب دارای صلاحیت رتبه یک پیمانکاری در رشته راه و ساختمان و تاسیسات آبی و فعال در امور مترو و شهرک مسکونی و مجتمع تجاری و دارنده ماشین آلات سبک و سنگین ساختمانی و راهسازی و حفار تونل لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.
09125137437-09121144237
خلاصه :
مزایده، مزایده فروش 12 درصد از سهام شرکت
آدرس :
تهران, -
منبع :
همشهری 97.7.15