استعلام خرید دستگاه تی شوی
[ نسخه چاپی ]

استعلام خرید دستگاه تی شوی

شماره آگهی :
11970132000111
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:36:00
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل انتقال خون
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11970132000111
نام دستگاه خریدار: اداره کل انتقال خون
تاریخ اعتبار نیاز: 97.07.15  ساعت 14
شرح کلی نیاز: خرید 3 دستگاهتی شوی همراه با سطل و خشک کن با تی عرض 60 سانت
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
ردیف کد کالا نام کالا واحد شمارش تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1 5452160791590002 سری تی زمین شوی مدل سطل و تی چرخشی جنس الیاف نام تجارتی نوران صنعت مرجع سازنده نوران صنعت تهران مرجع عرضه کننده نوران صنعت تهران عدد 3 97.07.21
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,خرید دستگاه تی شوی
آدرس :
کرمان, کرمان
منبع :
سایت97.07.15