- 1324641
- 31
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام لپ تاپ ...
شماره آگهی :
12971186000142
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:34:30
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت سهامی آب منطقه ای استان آذربایجان شرقی
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 12971186000142
نام دستگاه خریدار : شرکت سهامی آب منطقه ای استان آذربایجان شرقی
تاریخ پایان اعتبار 1397.07.16 ساعت: 13:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: لپ تاپ با گارانتی سازگار
گروه کالا: کامپیوتر و فناوری اطلاعات - سخت افزار
تاریخ نیاز به کالا 1397.07.17
مشخصات کالای مورد طبق شرایط استعلام پیوستی - گارانتی سازگار
تعداد مورد نیاز: 1 واحد شمارش: دستگاه
توضیحات خریدار استعلام پس از دانلود تکمیل و دوباره در سامانه پیوست شود. کالا پس از تحویل تسویه خواهد شد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 12971186000142
نام دستگاه خریدار : شرکت سهامی آب منطقه ای استان آذربایجان شرقی
تاریخ پایان اعتبار 1397.07.16 ساعت: 13:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: لپ تاپ با گارانتی سازگار
گروه کالا: کامپیوتر و فناوری اطلاعات - سخت افزار
تاریخ نیاز به کالا 1397.07.17
مشخصات کالای مورد طبق شرایط استعلام پیوستی - گارانتی سازگار
تعداد مورد نیاز: 1 واحد شمارش: دستگاه
توضیحات خریدار استعلام پس از دانلود تکمیل و دوباره در سامانه پیوست شود. کالا پس از تحویل تسویه خواهد شد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام لپ تاپ ...
آدرس :
آذربایجان شرقی, -
منبع :
سایت 1397/07/15