- 1324632
- 24
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه انجام خدمات حمل و نقل و ایاب و ذهاب - نوبت دوم
شماره آگهی :
نوبت دوم
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:32:42
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/23
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران
شرح آگهی :
آگهی مناقصه عمومی؟
یک مرحله ای با ارزیابی کیفی نوبت دوم
1- دستگاه مناقصه گزار: شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران
2- موضوع مناقصه: انجام خدمات حمل و نقل و ایاب و ذهاب بوسیله 17 دستگاه خودرو بمنظور سرویس دهی به این شرکت در سطح استان تهران
3- مبلغ برآورد اولیه: 6.741.600.000 شش میلیارد و هفتصد و چهل و یک میلیون و ششصد هزار ریال )
4- مدت زمان اجراء: 12 ماه
5- محل تامین اعتبار: از محل اعتبارات جاری
6- مبلغ سپرده شرکت در مناقصه: مبلغ 337.080.000 ریال (سیصد و سی و هفت میلیون و هشتاد هزار ریال ) در وجه شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران (ضمانت نامه بانکی یا واریز وجه آن به حساب 5011.39 بانک سپه شعبه رودهن)
دستگاه نظارت معاونت بهره برداری شرکت
7- محل اجرا: شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران (شهرهای رودهن -پردیس )
شرایط شرکت در مناقصه : شرکتهای دارای رتبه بهره برداری تصفیه خانه فاضلاب از آب و فاضلاب کشور مجاز به شرکت می باشند
8- مهلت و محل خرید اسناد: شرکتهایی می توانند از آگهی نوبت اول روز شنبه مورخ 97.7.14 لغایت دوشنبه مورخ 97.7.23 نسبت به خرید اسناد از ددبیرخانه شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران - واقع در رودهن - خیابان پاسداران ، نشرکت آبفای شرق استان تهران طبقه همکف اقدام نماید
9- هزینه خرید اسناد: 300.000 سیصد هزار ریال می باشد که باید به حساب جاری شماره 5011.39 شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران نزد بانک سپه رودهن واریز و فیش آن ارائه گردد.
10- آخرین مهلت و محل تحویل اسناد: تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 97.8.5 می باشد
11- زمان و مکان بازگشایی: پیشنهادهای واصله در ساعت 10 روز یکشنبه مورخ 97.8.6 در کمیسیون مناقصه در محل دفتر بازرگانی و قراردادهای شرکت واقع در رودهن ، خیابان پاسداران شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران طبقه دوم بازگشایی می گردد
13- نشانی های سایت اینترنتی : http://tender.nww.ir و http://east.tpww.ir , http://iets.mporg.ir
شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران
یک مرحله ای با ارزیابی کیفی نوبت دوم
1- دستگاه مناقصه گزار: شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران
2- موضوع مناقصه: انجام خدمات حمل و نقل و ایاب و ذهاب بوسیله 17 دستگاه خودرو بمنظور سرویس دهی به این شرکت در سطح استان تهران
3- مبلغ برآورد اولیه: 6.741.600.000 شش میلیارد و هفتصد و چهل و یک میلیون و ششصد هزار ریال )
4- مدت زمان اجراء: 12 ماه
5- محل تامین اعتبار: از محل اعتبارات جاری
6- مبلغ سپرده شرکت در مناقصه: مبلغ 337.080.000 ریال (سیصد و سی و هفت میلیون و هشتاد هزار ریال ) در وجه شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران (ضمانت نامه بانکی یا واریز وجه آن به حساب 5011.39 بانک سپه شعبه رودهن)
دستگاه نظارت معاونت بهره برداری شرکت
7- محل اجرا: شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران (شهرهای رودهن -پردیس )
شرایط شرکت در مناقصه : شرکتهای دارای رتبه بهره برداری تصفیه خانه فاضلاب از آب و فاضلاب کشور مجاز به شرکت می باشند
8- مهلت و محل خرید اسناد: شرکتهایی می توانند از آگهی نوبت اول روز شنبه مورخ 97.7.14 لغایت دوشنبه مورخ 97.7.23 نسبت به خرید اسناد از ددبیرخانه شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران - واقع در رودهن - خیابان پاسداران ، نشرکت آبفای شرق استان تهران طبقه همکف اقدام نماید
9- هزینه خرید اسناد: 300.000 سیصد هزار ریال می باشد که باید به حساب جاری شماره 5011.39 شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران نزد بانک سپه رودهن واریز و فیش آن ارائه گردد.
10- آخرین مهلت و محل تحویل اسناد: تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 97.8.5 می باشد
11- زمان و مکان بازگشایی: پیشنهادهای واصله در ساعت 10 روز یکشنبه مورخ 97.8.6 در کمیسیون مناقصه در محل دفتر بازرگانی و قراردادهای شرکت واقع در رودهن ، خیابان پاسداران شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران طبقه دوم بازگشایی می گردد
13- نشانی های سایت اینترنتی : http://tender.nww.ir و http://east.tpww.ir , http://iets.mporg.ir
شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران
خلاصه :
مناقصه , مناقصه انجام خدمات حمل و نقل و ایاب و ذهاب - نوبت دوم
آدرس :
تهران, -
منبع :
جام جم 97.7.15