استعلام تجهیزات cisco
[ نسخه چاپی ]

استعلام تجهیزات cisco

شماره آگهی :
11971031000100
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:31:39
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بانک توسعه تعاون
شرح آگهی :
شماره نیاز     11971031000100
نام دستگاه خریدار  بانک توسعه تعاون
تاریخ اعتبار نیاز      97.7.16           ساعت  16
شرح کلی نیاز  تجهیزات cisco
اطلاعات خدمات موردنیاز
ردیف کد خدمت
نام خدمت
واحد اندازه
تعداد تاریخ نیاز
2233130552280023 روتر شبکه رایانه مدل cisco3925/k9 نام تجارتی  ciscoمرجع عرضه کننده مهندسی تدبیر پرداز دلسا
دستگاه 2 97.7.21
  2239300437840006 ماژول sfp شبکه کامپیوتری مدل glc-zx-sm نام تجارتی cisco مرجع عرضه کننده لیلا
عدد 2 97.7.21

توضیحات خریدار کد کالاها صرفا جهت اعلام قیمت می باشد با توجه به فایل پیوست اعلام قیمت نمایید. کلیه تجهیزات می بایست در پک اصلی کارخانه تولید کننده به صورت new, orginal و با گارانتی باشد در غیر اینصورت تجهیزات عودت می گردد هزینه حمل و ارسال برعهده فروشنده می باشد.

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.


خلاصه :
استعلام , استعلام تجهیزات cisco
آدرس :
تهران, تهران
منبع :
سایت 97.7.14