استعلام باندکشی ارتوپدی ...
[ نسخه چاپی ]

استعلام باندکشی ارتوپدی ...

شماره آگهی :
11975000000092
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:31:23
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بیمارستان شهید بهشتی یاسوج
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز:  11975000000092
تاریخ اعتبار نیاز:     1397.07.16     ساعت:     07:00
شرح کلی نیاز:   باند کشی ارتوپدی با فشار متوسط رنگ نارنجی عرض 15 cm طول 450 cm بسته سلفونی 1 رولی نام تجارتی سالم مرجع عرضه کننده ابزار درمان
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
ردیف کدکالا نام کالا
واحد شمارش
تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1 2132121012460114 باند کشی ارتوپدی با فشار متوسط رنگ نارنجی عرض 15 cm طول 450 cm بسته سلفونی 1 رولی نام تجارتی سالم مرجع عرضه کننده ابزار درمان
رول 4.500 1397.07.18
توضیحات خریدار    تحویل در محل انبار کالای بیمارستان - هزینه کرایه بر عهده فروشنده می باشد.
پرداخت سه هفته بعد از تحویل کالا و دریافت فاکتور
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام باندکشی ارتوپدی ...
آدرس :
کهگیلویه و بویراحمد, -
منبع :
سایت 1397/07/15