- 1324621
- 33
- 1397/07/15
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده یک قطعه زمین و خانه سرا مساحت993متر
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:30:51
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/25
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
مدیر اجرا دادگاه عمومی بخش گتاب
شرح آگهی :
آگهی مزایده ؟
مدیر اجرا دادگاه عمومی بخش گتاب
مزایده یک قطعه زمین و خانه سرا مساحت993متر کلاسه97/46
مزایده:97.7.25
مبلغ3053900000ریال
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
مدیر اجرا دادگاه عمومی بخش گتاب
مزایده یک قطعه زمین و خانه سرا مساحت993متر کلاسه97/46
مزایده:97.7.25
مبلغ3053900000ریال
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
خلاصه :
مزایده ،مزایده یک قطعه زمین و خانه سرا مساحت993متر
آدرس :
مازندران, -, , -
منبع :
عصرایرانیان97.7.15