- 1324612
- 36
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام کابل مفتول
شماره آگهی :
12974867000014
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:29:04
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمالشرق
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز : 12974867000014
نام دستگاه خریدار : اداره کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمالشرق
تاریخ پایان اعتبار : 1397.07.15 ساعت : 11:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز : کابل 25+ 50*3 مفتول مرغوب
گروه کالا : ابزارآلات الکتریکی
تاریخ نیاز به کالا : 1397.07.15
مشخصات کالای مورد : کابل 25+ 50*3 مفتول مرغوب
تعداد مورد نیاز : 25 واحد شمارش : متر
توضیحات خریدار : لطفا با شماره --09368101650--غفوری-- تماس بگیرید. در ساعت اداری تمامی هزینه های حمل و نقل و بسته بندی تا تحویل در درب سازمان مشهد به عهده فروشنده می باشد. لطفا شماره تماس خود را در پاسخ اعلام نمایید.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام کابل مفتول
آدرس :
خراسان رضوی, مشهد
منبع :
سایت 97.07.15