مناقصه تعداد 20 خودرو کمپرسی
[ نسخه چاپی ]

مناقصه تعداد 20 خودرو کمپرسی

شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:26:24
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/08/05
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
یک شرکت راهسازی در گرجستان
شرح آگهی :
قابل توجه شرکتهای راهسازی باربری یا افراد حقیقی؟
یک شرکت راهسازی در گرجستان به موارد ذیل نیاز دارد
1- تعداد 20 خودرو کمپرسی با ظرفیت 18 متر مکعب به بالا با رننده پایه 1 و گذرنامه
توضیحات:
1- بار قابل حمل مخلوط رودخانه ای می باشد به وزن حدود 40 تن
2- تامین و هزینه خوابگاه و خورد و خوراک به عهده پروژه می باشد
3- هزینه سوخت (گازوئیل) به عهده پروژه می باشد
4- بارگیری و تخلیه برعهده پروژه می باشد
5- مسیر رفت و برگشت (پر و خالی) کلا 85 کیلومتر بوده که کاملا مسطح و بدون شیب است حدود 75 کیلومتر آسفالت و 10 کیلومتر شوسه می باشد
6- هر شیفت کاری 12 ساعته بوده که حداقل 4 سرویس را شامل می شود
7- خالص پرداختی پس از کسر مالیاتهای مربوطه 15 دلار بابت هر سرویس می باشد
8- پرداخت هر 15 روز بصورت دلاری می باشد
تماس مستقیم در ایران 00989120774457
تماس مستقیم در گرجستان 00995551112881
تلگرام واتساپ وایبر 00995551112881
خلاصه :
مناقصه, مناقصه تعداد 20 خودرو کمپرسی
آدرس :
-, -
منبع :
همشهری 97.7.15