- 1324606
- 35
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه تعداد 20 خودرو کمپرسی
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:26:24
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/08/05
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
یک شرکت راهسازی در گرجستان
شرح آگهی :
قابل توجه شرکتهای راهسازی باربری یا افراد حقیقی؟
یک شرکت راهسازی در گرجستان به موارد ذیل نیاز دارد
1- تعداد 20 خودرو کمپرسی با ظرفیت 18 متر مکعب به بالا با رننده پایه 1 و گذرنامه
توضیحات:
1- بار قابل حمل مخلوط رودخانه ای می باشد به وزن حدود 40 تن
2- تامین و هزینه خوابگاه و خورد و خوراک به عهده پروژه می باشد
3- هزینه سوخت (گازوئیل) به عهده پروژه می باشد
4- بارگیری و تخلیه برعهده پروژه می باشد
5- مسیر رفت و برگشت (پر و خالی) کلا 85 کیلومتر بوده که کاملا مسطح و بدون شیب است حدود 75 کیلومتر آسفالت و 10 کیلومتر شوسه می باشد
6- هر شیفت کاری 12 ساعته بوده که حداقل 4 سرویس را شامل می شود
7- خالص پرداختی پس از کسر مالیاتهای مربوطه 15 دلار بابت هر سرویس می باشد
8- پرداخت هر 15 روز بصورت دلاری می باشد
تماس مستقیم در ایران 00989120774457
تماس مستقیم در گرجستان 00995551112881
تلگرام واتساپ وایبر 00995551112881
یک شرکت راهسازی در گرجستان به موارد ذیل نیاز دارد
1- تعداد 20 خودرو کمپرسی با ظرفیت 18 متر مکعب به بالا با رننده پایه 1 و گذرنامه
توضیحات:
1- بار قابل حمل مخلوط رودخانه ای می باشد به وزن حدود 40 تن
2- تامین و هزینه خوابگاه و خورد و خوراک به عهده پروژه می باشد
3- هزینه سوخت (گازوئیل) به عهده پروژه می باشد
4- بارگیری و تخلیه برعهده پروژه می باشد
5- مسیر رفت و برگشت (پر و خالی) کلا 85 کیلومتر بوده که کاملا مسطح و بدون شیب است حدود 75 کیلومتر آسفالت و 10 کیلومتر شوسه می باشد
6- هر شیفت کاری 12 ساعته بوده که حداقل 4 سرویس را شامل می شود
7- خالص پرداختی پس از کسر مالیاتهای مربوطه 15 دلار بابت هر سرویس می باشد
8- پرداخت هر 15 روز بصورت دلاری می باشد
تماس مستقیم در ایران 00989120774457
تماس مستقیم در گرجستان 00995551112881
تلگرام واتساپ وایبر 00995551112881
خلاصه :
مناقصه, مناقصه تعداد 20 خودرو کمپرسی
آدرس :
-, -
منبع :
همشهری 97.7.15