- 1324604
- 33
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام اجرای اتاقک ایستگاه گاز
شماره آگهی :
11971578000056
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:26:05
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11971578000056
نام دستگاه خریدار: اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.17 ساعت 10
شرح کلی نیاز: اجرای اتاقک ایستگاه گاز
توضیحات خریدار مبلغ برآوردی: 1.400.000.000 ریال
اطلاعات فنی : آقای مهندس اکبری شماره تماس 09105104870
پیوست پیش فاکتور با مشخصات دقیق خدمات الزامیست
پرداخت چک روز، 15 روز پس از اجرا و تایید ناظر
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11971578000056
نام دستگاه خریدار: اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.17 ساعت 10
شرح کلی نیاز: اجرای اتاقک ایستگاه گاز
| ردیف | کد خدمت | نام خدمت | واحد اندازه | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ج-41-410 | ساخت بنا | مورد | 1 | 97.7.30 |
توضیحات خریدار مبلغ برآوردی: 1.400.000.000 ریال
اطلاعات فنی : آقای مهندس اکبری شماره تماس 09105104870
پیوست پیش فاکتور با مشخصات دقیق خدمات الزامیست
پرداخت چک روز، 15 روز پس از اجرا و تایید ناظر
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, اجرای اتاقک ایستگاه گاز
آدرس :
خراسان رضوی,
منبع :
سایت 97.7.15