مزایده چند قطعه زمین ... نوبت دوم
[ نسخه چاپی ]

مزایده چند قطعه زمین ... نوبت دوم

شماره آگهی :
نوبت دوم
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:24:44
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/25
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری بویین زهرا
شرح آگهی :
آگهی مناقصه و مزایده عمومی یک مرحله ای ؟
نوبت دوم
شهرداری بویین زهرا در نظر دارد به استناد مجوزهای شورای اسلامی شهر موارد ذیل را از طریق برگزاری مناقصه / مزایده عمومی انجام دهد.
ردیف عنوان
سپرده شرکت در مناقصه / مزایده
نوبت آگهی
1 مناقصه احداث بوستان مالیات شهر بویین زهرا
750.000.000 * -
2 مناقصه تهیه و اجرای بتن غلطکی (جاده سلامت بوستان امام علی (ع) شهر بویین زهرا
900.000.000 - *
3 مناقصه احداث فرهنگ سرای امام رضا (ع) شهر بویین زهرا
750.000.000 * -
4 مزایده چند قطعه زمین با کاربری های مختلف
مطابق اسناد مزایده
* -
از متقاضیان دعوت می شود با در نظر داشتن موارد ذیل ظرف مدت حداکثر 10 روز پس از انتشار آگهی نوبت دوم جهت دریافت و استرداد اسناد شرکت در مناقصه / مزایده به واحد امور قراردادهای شهرداری مراجعه نمایند.
- هزینه کارشناسی و درج آگهی به عهده برنده / برندگان مناقصه / مزایده می باشد.
- شهرداری در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار می باشد.
- سایر اطلاعات و جزییات مربوطه در اسناد مناقصه / مزایده مندرج است.
- ارایه سپرده شرکت در مناقصه / مزایده به صورت واریز نقدی یا ضمانتنامه بانکی به شرح جدول بالا
- هرگاه برندگان اول و دوم و سوم مناقصه / مزایده حاضر به معامله نشوند سپرده آنان به ترتیب ضبط خواهد شد.
حسین غیاثوند - شهردار بویین زهرا
خلاصه :
مزایده عمومی, مزایده چند قطعه زمین ... نوبت دوم
آدرس :
قزوین, قزوین, بویین زهرا
منبع :
کار و کارگر 97.7.15