فراخوان انجام عملیات حفاری ، لوله گذاری
[ نسخه چاپی ]

فراخوان انجام عملیات حفاری ، لوله گذاری

شماره آگهی :
نوبت اول
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:23:59
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/24
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت سهامی آب منطقه ای هرمزگان
شرح آگهی :
آگهی فراخوان مناقصه عمومی با ارزیابی کیفی ؟
نوبت اول
شرکت سهامی آب منطقه ای هرمزگان در نظر دارد انجام عملیات حفاری ، لوله گذاری و پمپاژ تعداد ۶ حلقه چاه اکتشافی بهره برداری تامین آب در سطح استان هرمزگان را با شرایط ذیل از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای به پیمانکار واجد صلاحیت واگذار نماید.
لذا از شرکتهای دارای صلاحیت لازم دعوت می شود از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا مورخ 97.7.24ضمن اعلام آمادگی کتبی ، جهت دریافت اسناد ارزیابی کیفی و اسناد مناقصه به سامانه الکترونیکی تدارکات دولت به نشانی
Www . setadiran . ir مراجعه نمایند
1 -دستگاه مناقصه گزار : شرکت سهامی آب منطقه ای هرمزگان
2- شرح مختصر عملیات : انجام عملیات حفاری ، لوله گذاری و پمپاز تعداد ۶ حلقه چاه اکتشافی بهره برداری تامین آب در سطح استان هرمزگان
۳-محل اجرای پروژه : استان هرمزگان
۴ - مدت زمان اجرای کار : 6 ماه
5- برآورد هزینه اجرا کار : 19.624.549.337 ریال بر اساس فهرست بهای رشته چاه سال ۱۳۹۷
6- رشته و پایه پیمانکار : رشته کاوش های زمینی - دارای حداقل پایه (۵)
7- مبلغ تضمین شرکت در مناقصه: مبلغ 982.000.000  ریال است که باید به صورت ضمانتنامه بانکی و یا واریز وجه نقد ، همراه با سایر اسناد مناقصه در پاکت "الف" به دستگاه مناقصه گزار تسلیم شود، مدت اعتبار تضمين فوق باید حداقل سه ماه از آخرین مهلت تسلیم پیشنهادها بوده و برای سه ماه دیگر نیز قابل تمدید باشد و علاوه بر آن ضمانت نامه های بانکی باید طبق فرمهای مورد قبول در اسناد مناقصه تنظیم شود
۸-تاریخ، مهلت، مبلغ و محل دریافت اسناد ارزیابی کیفی مناقصه گران و اسناد مناقصه واجدین شرایط می توانند ضمن واریز مبلغ  5.000.000 به شماره حساب سیبا ۴۰۰۱۱۰۱۷۰۴۰۱۸۴۶۱ بانک مرکزی به نام شرکت سهامی آب مندلقه ای هرمزگان از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی سامانه یاد شده از تاریخ درج این آگهی و حداکثر تا مورخ 97.7.24 نسبت به خرید و دریافت اسناد ارزیابی و اسناد مناقصه اقدام نمایند 9-تاریخ، مهلت و محل تحویل اسناد ارزیابی کیفی مناقصه گران و اسناد مناقصه: مناقصه گران پس از دریافت و مطالعه اسناد ارزیابی و اسناد مناقصه، ضروری است ضمن بارگزاری تصویر کلیه مدارک در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 97.8.7  اسناد مربوط را تکمیل و در پاکت لاک و مهر شده به دبیرخانه محرمانه اداره حراست دستگاه مناقصه گزار تحویل و رسید دریافت دارند ۱۰-تاریخ بازگشایی پیشنهادات پیشنهادات واصله پس از ارزیابی کیفی مناقصه گران راس ساعت ۱۰ صبح مورخ 97.8.14 بازگشایی خواهد شد. حضور یک نفر نماینده از طرف هر یک از پیشنهاد دهندگان با ارائه معرفی نامه معتبر، در جلسه افتتاح پیشنهادهای قیمت آزاد است. ( تمامی فرآیند برگزاری مناقصه ، از قبیل افتتاح پاکات ، تعیین برنده و عقد قرارداد از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت صورت می پذیرد.) ۱۱ محل تامین اعتبار : اعتبارات عمرانی
۱۲ سایت های منتشر کننده آگهی
http : / / iets . mporg . ir
و www . hrrwir و www
. setadiran . ir
13- به پیشنهاد های فاقد سپرده، سپرده مخدوش ، سپرده کمتر از میزان مقرر ، چک شخصی و نظایر آن و یا فاقد امضاء ، مشروط ، مخدوش و پیشنهادهایی که پس از مهلت مقرر ارسال شود مطلقا ترتیب اثر داده نخواهد شد
۱۴هزینه درج آگهی ها به عهده برنده مناقصه می باشد
عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای هرمزگان
خلاصه :
آگهی فراخوان مناقصه عمومی با ارزیابی کیفی,فراخوان انجام عملیات حفاری ، لوله گذاری
آدرس :
هرمزگان, -
منبع :
خراسان 97.7.15