استعلام بهینه سازی رنگ آمیری ...
[ نسخه چاپی ]

استعلام بهینه سازی رنگ آمیری ...

شماره آگهی :
11971022001265
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:23:04
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت ارتباطات زیرساخت
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز:   11971022001265
نام دستگاه خریدار :    شرکت ارتباطات زیرساخت
تاریخ اعتبار نیاز:    1397.07.21     ساعت:   12:00
شرح کلی نیاز:  بهینه سازی رنگ آمیزی و کد گذاری تیرکهای شناسایی فیبرنوری مسیرهای شهرهای تابعه مطابق دستورالعمل پیوستی
اطلاعات خدمات مورد نیاز:
ردیف کدخدمت نام خدمت
واحداندازه تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1 ط-94-949 فعالیت های سایر سازمان های دارای عضو
مجموعه 1 1397.08.10
توضیحات خریدار    قیمت نهایی فاقد ارزش افزوده باشد.
کسب اطلاع و مطالعه شرایط و ضوابط پیوستی و جزییات مربوط به قرارداد کار قبل از ارائه قیمت پیشنهادی ضروریست.
کار با عقد صورت می گیرد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام بهینه سازی رنگ آمیری ...
آدرس :
کردستان, -
منبع :
سایت 1397/07/15