- 1324589
- 31
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
تجدید مناقصه آسفالت مکانیزه معابر سطح شهر
شماره آگهی :
نوبت اول
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:21:21
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/08/04
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری ورامین
شرح آگهی :
آگهی تجدید مناقصه عمومی ؟
نوبت اول
شهرداری ورامین در نظر دارد به استناد بودجه مصوب 1397 ، پروژه های ذیل را از طریق مناقصه عمومی به اشخاص حقوقی واجد شرایط واگذار نماید .
داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت 12 روز از انتشار آگهی نوبت دوم در روزنامه در ساعات اداری به واحد امور قراردادهای شهرداری ورامین مراجعه و اسناد مناقصه را دریافت و پیشنهادات خود را به دبیرخانه شهرداری تسلیم و رسید دریافت نمایند. تلفن تماس : 7 - 36242525 داخلی 364 - 366
شهرداری در رد یا قبول یک یا کلیه پیشنهادات مختار است.
هزینه درج آگهی و کارشناسی به عهده برنده یا برندگان مناقصه خواهد بود.
سایر اطلاعات و جزئیات در فرم شرایط مناقصه موجود می باشد.
دهقان - شهرداری ورامین
نوبت اول
شهرداری ورامین در نظر دارد به استناد بودجه مصوب 1397 ، پروژه های ذیل را از طریق مناقصه عمومی به اشخاص حقوقی واجد شرایط واگذار نماید .
| پروژه |
ردیف بودجه مصوب سال 1397 |
اعتبار (ریال) |
قیمت براساس |
| آسفالت مکانیزه معابر سطح شهر (ناحیه 1 و 2) |
ردیف های 72 تا 78 و 136 و 150 و 159 |
18.200.000.000 | فهرست بهای راه، راه آهن و باند فرودگاه سال 1397 |
| آسفالت مکانیزه معابر سطح شهر (ناحیه 3 و 4 ) |
ردیف های 79 تا 81 و 148 تا 149 و 155 تا 158 |
18.300.000.000 | فهرست بهای راه، راه آهن و باند فرودگاه سال 1397 |
شهرداری در رد یا قبول یک یا کلیه پیشنهادات مختار است.
هزینه درج آگهی و کارشناسی به عهده برنده یا برندگان مناقصه خواهد بود.
سایر اطلاعات و جزئیات در فرم شرایط مناقصه موجود می باشد.
دهقان - شهرداری ورامین
خلاصه :
تجدید آگهی مناقصه عمومی, تجدید مناقصه آسفالت مکانیزه معابر سطح شهر
آدرس :
تهران, تهران
منبع :
جام جم 97.7.15