مزایده اجاره یک باب واحد تجاری
[ نسخه چاپی ]

مزایده اجاره یک باب واحد تجاری

شماره آگهی :
97/15
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:21:00
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/25
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
سازمانع عمران و باز آفرینی فضاهای شهری شهرداری همدان
شرح آگهی :
آگهی مزایده؟
شماره 97/15
سازمانع عمران و باز آفرینی فضاهای شهری شهرداری همدان در اجرای مصوبه شورای سازمان در نظر دارد یک باب واحد تجاری واقع در مجتمع تجاری جهان نما را از طریق مزایده عمومی با شرایط زیر به مدت یک سال اجاره دهد
عنوان موقعیت کد/واحد متراژ (متر مربع)
آدرس مبلغ پایه کارشنانسی ماهیانه (ریال)
مبلغ پایه کارشناسی 12 ماه (ریال)
مبلغ سپرده شرکت در مزایده (ریال)
 واحد تجاری
طبقه اول
24 101/04 مجتمع تجاری جهان نما
30.000.000 360.000.000  18.000.000
مبلغ سپرده شرکت در مزایده باید به یکی از صورت های مشروحه زیر همراه با اسناد مزایده در پاکت الف و به صورت لاک و مهر شده به دستگاه مزایدهگزار تسلیم شود
الف: رسید بانکی واریز وجه مزبور به حساب 0100827682450 بانک شهر شعبه مرکزی در وجه سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری همدان
ب: ضمانت نامه بانکی به نفع سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری همدان
بند1: مدت اعتبار پیشنهاد قیمت و ضمانت نامه حداقل سه ماه باشد
پ: اسناد خزانه یا اوراق مشارکت
محل دریافت و تحویل اسناد: همدان، میدان آرامگاه بوعلی، طبقه فوقانی بانک سپه، دبیرخانه سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری همدان، تلفن 32514444 -081 فکس 32527999-081
مهلت دریافت  و تحویل پیشنهادات: از تاریخ انتشار آگهی مورخ 97.7.15 لغایت ساعت 14 روز چهارشنبه مورخ 97.7.25 می باشد
 زمان بازگشایی پاکت های مزایده ساعت 12 روز یک شنبنه مورخ 97.7.29 می باشد
حضور نماینده شرکت کنندگان در جلسه بازگشایی پاکت ها بلامانع می باشد
تبصره 1: سازمان در رد یا قبول یک یا کلیه پیشنهادات مختار است
تبصره 2: هزینه درج آگهی به عهده بنرده مزایده می باشد
تبصره 3: سایر اطلاعات و جزییات مربوط به مزایده در اسناد مزایده مندرج می باشد
 تبصره 4: کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند در مزایده شرکت نمایند
تبصره 5: پرداخت هر نوع مالیات و عوارض برعهده مستاجر است
 تبصره 6: شرایط پرداخت به صورت نقدی می باشد
تبصر ه 7: روی پاکت ها مشخاصت پیشنهاد دهنده شامل مشخصات ملک مورد نظر، نام، نشانی و مشاره تماس پیشنهاد دهنده درج گردد
تبصره 8: مبلغ سپرده شرکت در مزایده برنده اول، هرگاه پس از ابلاغ قانونی، ظرف حداکثر هفت روز حاضر به انعقاد پیمان نشود به نفع سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری ضبط خواهد شد در خصوص نفر دوم نیز در صورت ابلاغ سازمان بدین نحو عمل خواهد شد
تبصره 9: به پیشنهاداتی که فاقد سپرده شرکت در مزایده و یا پس از مهلت قانونی باشند ترتیب اثب داده نخواهد شد
تبصره 10: میزان تضمین حسن انجام معامله معادل ده درصد کل مبلغ قرارداد می باشد که باید قبل از انعقاد قرارداد و به یکی ز صورت های ذکر شده شامل 1- رسید بانکی وجه مزبور 2- ضمانت نامه بانکی 3- ساناد خزلنه یا اوراق مشارکت به نفع سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری شهرداری همدان تسلیم شود و استرداد آن پس از تصویه حساب نهایی صورت می پذیرد
تبصره 11: شرکت در مزایده و دادن پیشنهاد به منزله قبول شرایط مندرج در اسناد مزایده می باشد
www.civil.hamedan.ir
روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری همدان
خلاصه :
مزایده, مزایده اجاره یک باب واحد تجاری
آدرس :
همدان, -
منبع :
کار و کارگر 97.7.15