استعلام هفت دستگاه پرینتر
[ نسخه چاپی ]

استعلام هفت دستگاه پرینتر

شماره آگهی :
11971010000219
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:20:33
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران
شرح آگهی :

استعلام؟
شماره نیاز : 11971010000219
نام دستگاه خریدار : شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران
تاریخ اعتبار نیاز : 1397.07.16                    ساعت : 12:00

اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز : هفت دستگاه پرینتر

ردیف کد کالا
نام کالا
واحد شمارش
تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1 2232200920450001 چاپگر لیزری سیاه و سفید مدل MFP M426FDN نام تجارتیHP کشور سازنده چین مرجع سازنده HP مرجع عرضه کننده سجاد عرفی زاده
دستگاه 7 1397.07.21

توضیحات خریدار : 1- پرینتر چند کاره hp laser jet mfp m 130w دستگاه 4     2- پرینتر epson  1805 inkjet دستگاه 1     3- پرینتر چند گانه hp laser jet pro mfp m426 fdw دستگاه 2

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.

خلاصه :
استعلام, استعلام هفت دستگاه پرینتر
آدرس :
تهران, -
منبع :
سایت 97.07.15