- 1324584
- 26
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه خرید و نصب نیمکت، سطل زباله، وسایل بازی و...
شماره آگهی :
شماره 88-97/84
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:20:23
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/25
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری منطقه 15
شرح آگهی :
آگهی مناقصه عمومی شماره 88-97/84؟
شهرداری منطقه 15 در نظر دارد اجرای عملیات مشروحه ذیل را از طریق مناقصه عمومی به بخش خصوصی واگذار نماید. بدینوسیله از اشخاص حقوقی واجد شرایط جهت شرکت در مناقصه دعوت به عمل می آید.
الف) محل دریافت اسناد و قبول پیشنهادات: محل دریافت اسناد امور قراردادها و محل قبول پیشنهادات دبیرخانه شهرداری منطقه 15 واقع در خیابان خاوران نرسیده به میدان بسیج ساختمان شماره دو
ب) شماره حساب: شماره حساب 1004493531 نزد بانک شهر شعبه سه راه افسریه کد 233 به نام شهرداری منطقه 15
پ) ثبت نام در سامانه شهرداری تهران tehran.ir جهت شرکت در مناقصه برای متقاضیان الزامی می باشد.
ج) مهلت ارائه اسناد: حداکثر 10 روز از تاریخ درج آگهی
د) نحوه پرداخت: پرداخت به صورت نقد و غیرنقد می باشد.
بدیهی است شرکت در مناقصه و ارائه پیشنهاد به منزله قبول شروط و تکالیف مقرر در اسناد مناقصه بوده و شهرداری در رد یا قبول یک یا کلیه پیشنهادات مختار است و هزینه درج آگهی به عهده برنده مناقصه می باشد. ضمنا مشروح شرایط مناقصه در اسناد درج می باشد که شرکت کنندگان باید مدارک را پس از اخذ با قید قبولی مهر و امضاء نموده و در پاکت های لاک و مهر شده تحویل نمایند. بدیهی است حضور شرکت کنندگان یا نمایندگان قانونی تام الاختیار آنان در جلسه مناقصه الزامی است. «نظر به استقرار سیستم مدیریت یکپارچه IMS در منطقه 15 تعهد به اجرای ضوابط بهداشت، ایمنی، محیط زیست و کیفیت خدمات از الزامات پروژه ها می باشد.»
روابط عمومی شهرداری منطقه 15
شهرداری منطقه 15 در نظر دارد اجرای عملیات مشروحه ذیل را از طریق مناقصه عمومی به بخش خصوصی واگذار نماید. بدینوسیله از اشخاص حقوقی واجد شرایط جهت شرکت در مناقصه دعوت به عمل می آید.
| ردیف | شرح و محل انجام عملیات |
برآورد هزینه اجرای کار (ریال) |
سپرده نقدی یا ضمانتنامه بانکی شرکت در مناقصه به ریال |
مدت انجام خدمات |
نوبت | شرایط متقاضی |
| 1 | خرید و نصب نیمکت، سطل زباله، وسایل بازی کودکان، بدنسازی و کفپوش در بافت فرسوده |
5.448.000.000 | 270.000.000 | 6 ماه |
اول | ارائه سوابق کاری مرتبط با موضوع مناقصه و داشتن یک نمونه قرارداد برای متقاضیان الزامی می باشد |
| 2 | خرید و کاشت درخچه و رز و گیاهان پرچین جهت بازپیرایی سبز سطح منطقه |
3.104.185.943 | 150.000.000 | 3 ماه |
اول |
ارائه گواهینامه معتبر و مرتبط از سازمان مدیریت برنامه ریزی و داشتن سوابق کاری مرتبط الزامی می باشد |
| 3 | خرید و نصب تجهیزات روشنایی بوستانها و فضاهای سبز سطح منطقه |
10.000.000.000 | 500.000.000 | 12 ماه |
اول |
ارائه سوابق کاری مرتبط با موضوع مناقصه الزامی می باشد |
| 4 | نگهداری مراکز تحقیقات ، آموزش و مشاوره کلینکهای گل و گیاه |
7.080.543.440 | 350.000.000 | 12 ماه |
اول |
ارائه گواهینامه معتبر و مرتبط از سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور و پرینت سایت آن سازمان که نشان دهنده رتبه و ظرفیت ریالی و تعداد کار پیمانکار می باشد الزامی است |
| 5 | حفظ و نگهداری فضای سبز بزرگراه امام رضا ع |
20.535.000.000 | 1.000.000.000 | 12 ماه |
اول | ارائه گواهینامه معتبر و مرتبط از سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور و پرینت سایت آن سازمان که نشان دهنده رتبه و ظرفیت ریالی و تعداد کار پیمانکار می باشد الزامی است |
ب) شماره حساب: شماره حساب 1004493531 نزد بانک شهر شعبه سه راه افسریه کد 233 به نام شهرداری منطقه 15
پ) ثبت نام در سامانه شهرداری تهران tehran.ir جهت شرکت در مناقصه برای متقاضیان الزامی می باشد.
ج) مهلت ارائه اسناد: حداکثر 10 روز از تاریخ درج آگهی
د) نحوه پرداخت: پرداخت به صورت نقد و غیرنقد می باشد.
بدیهی است شرکت در مناقصه و ارائه پیشنهاد به منزله قبول شروط و تکالیف مقرر در اسناد مناقصه بوده و شهرداری در رد یا قبول یک یا کلیه پیشنهادات مختار است و هزینه درج آگهی به عهده برنده مناقصه می باشد. ضمنا مشروح شرایط مناقصه در اسناد درج می باشد که شرکت کنندگان باید مدارک را پس از اخذ با قید قبولی مهر و امضاء نموده و در پاکت های لاک و مهر شده تحویل نمایند. بدیهی است حضور شرکت کنندگان یا نمایندگان قانونی تام الاختیار آنان در جلسه مناقصه الزامی است. «نظر به استقرار سیستم مدیریت یکپارچه IMS در منطقه 15 تعهد به اجرای ضوابط بهداشت، ایمنی، محیط زیست و کیفیت خدمات از الزامات پروژه ها می باشد.»
روابط عمومی شهرداری منطقه 15
خلاصه :
آگهی مناقصه عمومی , مناقصه خرید و نصب نیمکت، سطل زباله، وسایل بازی و...
آدرس :
تهران, -
منبع :
همشهری 97.7.15