- 1324582
- 31
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه بهسازی فضای سبز
شماره آگهی :
نوبت اول
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:19:32
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/25
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری منطقه دو اهواز
شرح آگهی :
آگهی مناقصه عمومی نوبت اول ؟
شهرداری منطقه دو اهواز در نظر دارد پروژه ذیل را از طریق مناقصه عمومی به پیمانکاران دارای صلاحیت از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری با رتبه 5 رشته ابنیه واگذار نماید
شهرداری منطقه دو اهواز در نظر دارد پروژه ذیل را از طریق مناقصه عمومی به پیمانکاران دارای صلاحیت از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری با رتبه 5 رشته ابنیه واگذار نماید
| ردیف | موضوع | مبلغ اولیه ریال | مبلغ سپرده شرکت در مناقصه ریال |
مدت اجرای پروژه |
| 1 | بهسازی فضای سبز خیابان 21 غربی کیانپارس توسط منطقه دو شهرداری |
1.846.932.802 | 92.350.000 | 90 روز |
از شرکتهای واجد شرایط دعوت به عمل می آید جهت دریافت اسناد مناقصه به امور قراردادهای شهرداری منطقه دو به نشانی : اهواز کیانشهر بلوار امام رضا شهرداری منطقه دو به شماره (تلفن تماس 33790887) و یا به مدیریت قراردادهای شهرداری اهواز به نشانی اهواز، خیابان انقلاب نبش خیابان غزنوی جنب ساختمان پزشکی قانونی- ساختمان شماره سه شهرداری تلفن 3774062-3799160 مراجعه نمایند.
پیمانکاران محترم می توانند با مراجعه به سایت peymankar.ahvaz.ir نسبت به ثبت نام و خرید اسناد به صورت الکترونیکی اقدام نمایند.
ارائه تصویر گواهینامه hse شرکت الزامی می باشد
هزینه انتشار آگهی به عهده برنده مناقصه می باشد
1- مهلت قبول پیشنهاد نرخ و پاسخ به مناقصه، از تاریخ انتشار آگهی به مدت ده روز کاری و تحویل پاکتها به دبیرخانه محرمانه منطقه 2 شهرداری به آدرس: کیانشهر، بلوار امام رضا شهردرای منطقه دو می باشد (حداکثر تحویل پاکات ساعت 13 روز یکشنبه مورخ 97.7.29 می باشد)
2- شهرداری در رد یک یا تمام پیشنهادها مختار می باشد .
3- مبلغ سپرده شرکت در مناقصه فوق الذکر می بایست به یکی از سه طریق ذیل ارائه شود.
الف - فیش واریز مبلغ فوق به حساب سپرده 1/ 4792926/ 10 نزد بانک رسالت شعبه پادادشهر اهواز به نام منطقه دو شهرداری جنب منطقه 2 شهرداری
ب- به صورت ضمانتنامه بانکی به نام منطقه دو شهرداری و به مدت سه ماه از تاریخ افتتاح پیشنهادها
ج - چک تضمین شده بانکی به نام منطقه دو شهرداری
تبصره: محل اعتبارات این منطقه از بودجه جاری شهرداری منابع داخلی بوده و فقط ضمانتنامه های معتبر بانکی با عنوان شرکت در مناقصه مورد قبول می باشد . در غیر این صورت پاکات ب و ج بازگشایی نخواهد شد. ضمانتنامه فرآیند ارجاع کار مربوط به آیین نامه تضمین معاملات دولتی بوده و مورد قبول نمی باشد
4- تاریخ برگزاری کمیسیون مناقصه در ساعت 8.30 صبح روز دوشنبه مورخ 97.7.30 در دفتر امور قراردادها منطقه 2 به آدرس فوق الذکر می با شد حضور پیشنهاد دهندگان در جلسه مجاز می باشد .
5- نتیجه کمیسیون برابر ماده 18 آئین نامه معاملات شهرداری کلانشهرها به برنده اعلام خواهد شد تا مراحل انعقاد قرارداد انجام شود
6- به استناد بند 5 ماده 11 آئین نامه معاملات شهرداری کلان شهرها میزان تضمین حسن انجام تعهدات 5% مبلغ پیشنهادی پیمانکار می باشد که پس از تحویل موقت آزاد خواهد شد
7- به برنده مناقصه پیش پرداخت داده نخواهد شد
8- برندگان اول و دوم مناقصه هرگاه حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده شرکت در مناقصه آنان به ترتیب ضبط خواهد شد
9- براساس ماده 10 قانون اصلاح و تسری آیین نامه معاملات شهرداری تهران به کلانشهر ها شرکت در مناقصه و ارائه پیشنهاد به منزله قبول شروط و تکالیف شهرداری می باشد
10- سایر اطلاعات و جزئیات در اسناد مناقصه مندرج شده است
پیمانکاران محترم می توانند با مراجعه به سایت peymankar.ahvaz.ir نسبت به ثبت نام و خرید اسناد به صورت الکترونیکی اقدام نمایند.
ارائه تصویر گواهینامه hse شرکت الزامی می باشد
هزینه انتشار آگهی به عهده برنده مناقصه می باشد
1- مهلت قبول پیشنهاد نرخ و پاسخ به مناقصه، از تاریخ انتشار آگهی به مدت ده روز کاری و تحویل پاکتها به دبیرخانه محرمانه منطقه 2 شهرداری به آدرس: کیانشهر، بلوار امام رضا شهردرای منطقه دو می باشد (حداکثر تحویل پاکات ساعت 13 روز یکشنبه مورخ 97.7.29 می باشد)
2- شهرداری در رد یک یا تمام پیشنهادها مختار می باشد .
3- مبلغ سپرده شرکت در مناقصه فوق الذکر می بایست به یکی از سه طریق ذیل ارائه شود.
الف - فیش واریز مبلغ فوق به حساب سپرده 1/ 4792926/ 10 نزد بانک رسالت شعبه پادادشهر اهواز به نام منطقه دو شهرداری جنب منطقه 2 شهرداری
ب- به صورت ضمانتنامه بانکی به نام منطقه دو شهرداری و به مدت سه ماه از تاریخ افتتاح پیشنهادها
ج - چک تضمین شده بانکی به نام منطقه دو شهرداری
تبصره: محل اعتبارات این منطقه از بودجه جاری شهرداری منابع داخلی بوده و فقط ضمانتنامه های معتبر بانکی با عنوان شرکت در مناقصه مورد قبول می باشد . در غیر این صورت پاکات ب و ج بازگشایی نخواهد شد. ضمانتنامه فرآیند ارجاع کار مربوط به آیین نامه تضمین معاملات دولتی بوده و مورد قبول نمی باشد
4- تاریخ برگزاری کمیسیون مناقصه در ساعت 8.30 صبح روز دوشنبه مورخ 97.7.30 در دفتر امور قراردادها منطقه 2 به آدرس فوق الذکر می با شد حضور پیشنهاد دهندگان در جلسه مجاز می باشد .
5- نتیجه کمیسیون برابر ماده 18 آئین نامه معاملات شهرداری کلانشهرها به برنده اعلام خواهد شد تا مراحل انعقاد قرارداد انجام شود
6- به استناد بند 5 ماده 11 آئین نامه معاملات شهرداری کلان شهرها میزان تضمین حسن انجام تعهدات 5% مبلغ پیشنهادی پیمانکار می باشد که پس از تحویل موقت آزاد خواهد شد
7- به برنده مناقصه پیش پرداخت داده نخواهد شد
8- برندگان اول و دوم مناقصه هرگاه حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده شرکت در مناقصه آنان به ترتیب ضبط خواهد شد
9- براساس ماده 10 قانون اصلاح و تسری آیین نامه معاملات شهرداری تهران به کلانشهر ها شرکت در مناقصه و ارائه پیشنهاد به منزله قبول شروط و تکالیف شهرداری می باشد
10- سایر اطلاعات و جزئیات در اسناد مناقصه مندرج شده است
خلاصه :
آگهی مناقصه عمومی , مناقصه بهسازی فضای سبز
آدرس :
خوزستان, خیابان 21 غربی کیانپارس
منبع :
کیهان 97/7/15