- 1324580
- 37
- 1397/07/15
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده فروش محصولات گلخانه - نوبت دوم
شماره آگهی :
نوبت دوم
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:19:22
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/22
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت زرین کشت پایدار زرندیه
شرح آگهی :
آگهی مزایده (نوبت دوم)؟
شرکت زرین کشت پایدار زرندیه
بزرگترین گلخانه هیدروپونیک کشور در نظر دارد نسبت به فروش محصولات گلخانه از طریق مزایده اقدام نماید. علاقه مندان دارای سابقه صادرات در زمینه صیفی جات با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل نمایند.
زمان برگزاری مزایده 97.7.22
آدرس: استان مرکزی - شهرستان زرندیه - کیلومتر 12 جاده خشکرود
تلفن تماس: 08645422127
همراه: 09905497976
شرکت زرین کشت پایدار زرندیه
بزرگترین گلخانه هیدروپونیک کشور در نظر دارد نسبت به فروش محصولات گلخانه از طریق مزایده اقدام نماید. علاقه مندان دارای سابقه صادرات در زمینه صیفی جات با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل نمایند.
زمان برگزاری مزایده 97.7.22
آدرس: استان مرکزی - شهرستان زرندیه - کیلومتر 12 جاده خشکرود
تلفن تماس: 08645422127
همراه: 09905497976
خلاصه :
آگهی مزایده, مزایده فروش محصولات گلخانه - نوبت دوم
آدرس :
مرکزی, مرکزی
منبع :
جام جم 97.7.15