- 1324577
- 38
- 1397/07/15
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده اجاره جایگاه CNG...
شماره آگهی :
نوبت اول
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:18:04
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/08/01
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری پاکدشت
شرح آگهی :
آگهی مناقصه و مزایده عمومی؟
نوبت اول
شهرداری پاکدشت در نظر دارد پروژه های مشروحه ذیل را از طریق مناقصه و مزایده عمومی به شرکت ها و افراد واجد شرایط واگذار نماید
لذا از متقاضیان واجد شرایط که دارای شرکت مرتبط با موضوع (رتبه بندی با گواهی فعالیت) می باشند جهت دریافت اسناد مناقصه و مزایده از تاریخ انتشار آگهی به امور قراردادهای شهرداری پاکدشت مراجعه نمایند و جهت تحویل اسناد مناقصه و مزایده به جز روزهای تعطیل تا پایان وقت اداری 97.8.1 به دبیرخانه شهرداری پاکدشت امور قراردادها مراجعه نمایند . لازم به ذکر است هنگام خرید اسناد مناقصه و یا کپی برابر اصل معرفی نامه همراه با مهر و امضاء مدیرعامل الزامی می باشد. . برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شهرداری پاکدشت به ادرس www.pakdashtcity.org مراجعه نمایند. شهرداری در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است .
سپرده نفرات دوم و سوم پس از تنظیم قرارداد با برنده اول مناقصه و مزایده مسترد خواهد شد
سایر اطلاعات و جزئیات در متن اسناد مناقصه و مزایده موجود می باشد
شهرداری پاکدشت
نوبت اول
شهرداری پاکدشت در نظر دارد پروژه های مشروحه ذیل را از طریق مناقصه و مزایده عمومی به شرکت ها و افراد واجد شرایط واگذار نماید
| ردیف |
نام پروژه | ردیف | مناقصه | مزایده | مرحله | مبلغ اعتبار پیشنهادی/ قیمت پایه کارشناسی (ریال) |
میزان سپرده شرکت در مناقصه/ مزایده (ریال) |
|
| 1 | اجرای پروژه همسطح سازی و اجرای کفپوش پیاده روهای منطقه یک |
63030029702 | * | اول | 3.000.000.000 | 150.000.000 | ||
| 2 | اجرای پروژه دفن بهداشتی زباله در کولیک |
* | اول | 5.400.000.000 | 270.000.000 | |||
| 3 | اجرای پروژه همسطح سازی آرامستان ده امام |
63070039702 | * | اول | 5.000.000.000 | 250.000.000 | ||
| 4 | اجرای جدولگذاری و ترمیم جداول در سطح شهر |
63030019701 | * | دوم | 10.000.000.000 | 500.000.000 | ||
| 5 | خرید پازل رنگی 40 * 40 جهت همسطح سازی پیاده رو و پارک های سطح شهر |
* | دوم | 4.000.000.000 | 200.000.000 | |||
| 6 | حصار امیر CNG اجاره جایگاه |
* | دوم | 223.000.000 | 133.800.000 | |||
| 7 | اجاره قسمتی از پارک خیام جهت ایجاد شهر بازی کودکان |
* | دوم | 13.500.000 | 10.000.000 | |||
| 8 | انجام پروژه جدولگذاری و ترمیم جداول در منطقه یک |
63030019702 | * | اول | 3.000.000.000 | 150.000.000 | ||
سپرده نفرات دوم و سوم پس از تنظیم قرارداد با برنده اول مناقصه و مزایده مسترد خواهد شد
سایر اطلاعات و جزئیات در متن اسناد مناقصه و مزایده موجود می باشد
شهرداری پاکدشت
خلاصه :
مزایده, مزایده اجاره جایگاه CNG...
آدرس :
تهران, تهران
منبع :
جام جم 97.7.15