مناقصه واگذاری مدیریت تامین نیروی انسانی
[ نسخه چاپی ]

مناقصه واگذاری مدیریت تامین نیروی انسانی

شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:16:45
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/26
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری کرج
شرح آگهی :

آگهی مناقصه عمومی ؟
شهرداری کرج در نظر دارد نسبت به واگذاری مدیریت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در بخش های مختلف به تعداد تقریبی 625 نفر از طریق مناقصه عمومی به پیمانکاران واجد شرایط به شرح ذیل واگذار نماید.
1- داشتن حداقل 5 سال سابقه فعالیت در زمینه تامین نیروی انسانی با یکی از سازمانهای دولتی یا شهرداری ها و ارائه حداقل 5 مورد رضایت نامه از کارفرمایان قبلی و داشتن حداقل یک فقره قرارداد بالای 500 نفر
2- تاییدیه صلاحیت از اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و گواهینامه صلاحیت ایمنی معتبر
3- ارائه تصویر اساسنامه مرتبط با موضوع فعالیتی در زمینه تامین نیروی انسانی
4- مدت قرارداد 11 ماه می باشد.
5- سپرده شرکت در مناقصه به مبلغ 16.330.000.000 ریال که به یکی از روشهای ذیل ارائه گردد: ضمانتنامه بانکی معادل مبلغ فوق بوده و به مدت 90 روز معتبر و قابل تمدید باشد یا واریز فیش نقدی به مبلغ فوق به ح ساب 700786948623 بانک شهر
6- برندگان نفر اول و دوم مناقصه هرگاه حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده آنان به ترتیب ضبط خواهد شد.
7- شهرداری در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است.
8- مبلغ 500.000 ریال بابت هزینه خرید اسناد مناقصه به حساب 700785313795 نزد بانک شهر واریز و رسید آن را ارائه نمایند.
9- در هر صورت مدارک مندرج در اسناد مناقصه ملاک فروش اسناد و متعاقبا عقد قرارداد خواهد بود.
10- توضیح اینکه به غیر از سپرده شرکت در مناقصه کلیه اسناد و مدارک مربوط به پیمانکاران شرکت در مناقصه در نزد شهرداری باقی می ماند.
11- لازم به ذکر است هنگام خرید اسناد مناقصه داشتن: اصل تاییدیه صلاحیت از اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی یا کپی برابر اصل شده - ارائه گواهینامه صلاحیت ایمنی معتبر - معرفی نامه همراه مهر و امضای مدیرعامل و آخرین آگهی تغییرات - کد اقتصادی الزامی می باشد.
12- سایر اطلاعات و جزئیات در شرایط مناقصه مندرج است.
13- پیشنهادات می بایست در پاکت های مجزا (الف - ب - ج) لاک و ممهور به مهر شرکت شده و پس از الصاق هولوگرام بر روی پاکت ب و ج تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه مورخ 97.07.26 به آدرس کرج - میدان توحید - بلوار بلال دبیرخانه شهرداری کرج تحویل داده شود.
14- پیشنهادات رسیده در مورخ 97.07.28 در کمیسیون عالی معاملات شهرداری کرج (دفتر شهردار) راس ساعت 13:30 مطرح و پس از بررسی و کنترل برنده مناقصه اعلام خواهد شد. لذا متقاضیان می توانند از تاریخ انتشار آگهی جهت خرید اسناد مناقصه به اداره پیمانها شهرداری کرج واقع در بلوار بلال طبقه هفتم مراجعه نمایند. در ضمن هزینه چاپ آگهی به عهده برنده مناقصه می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های تلفن 35892443 یا 35892418 یا 35892433 تماس یا به سایت اینترنتی WWW.KARAJ.IR مراجعه فرمایید.
اداره امور قراردادها و پیمانها - شهرداری کرج

خلاصه :
مناقصه عمومی, مناقصه واگذاری مدیریت تامین نیروی انسانی
آدرس :
البرز, کرج
منبع :
آفتاب یزد 97.07.15