- 1324571
- 29
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام فلومتر الکترومغناطیسی
شماره آگهی :
11975129000011
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:16:29
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب و فاضلاب مشهد
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11975129000011
نام دستگاه خریدار: شرکت آب و فاضلاب مشهد
تاریخ اعتبار: 1397.7.16 ساعت: 12:00
شرح کلی نیاز: فلومتر الکترومغناطیسی
توضیحات خریدار: کالا دارای کد مشابه می باشد
پرداخت به طریق اوراق مشارکت می باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
شماره نیاز: 11975129000011
نام دستگاه خریدار: شرکت آب و فاضلاب مشهد
تاریخ اعتبار: 1397.7.16 ساعت: 12:00
شرح کلی نیاز: فلومتر الکترومغناطیسی
| ردیف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2822720150130028 | کنتور آب الکترومغناطیسی سایز 10 in مدل مگاب 3000 مرجع سازنده ایران مدار کشور سازنده ایران مرجع عرضه کننده ایران مدار | دستگاه | 2 | 1397.7.19 |
| 2 | 2822720150130026 | کنتور آب الکترومغناطیسی سایز 6 in مدل مگاب 3000 مرجع سازنده ایران مدار کشور سازنده ایران مرجع عرضه کننده ایران مدار | دستگاه | 12 | 1397.7.19 |
| 3 | 2822720150130027 | کنتور آب الکترومغناطیسی سایز 8 in مدل مگاب 3000 مرجع سازنده ایران مدار کشور سازنده ایران مرجع عرضه کننده ایران مدار | دستگاه | 2 | 1397.7.19 |
پرداخت به طریق اوراق مشارکت می باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام, فلومتر الکترومغناطیسی
آدرس :
خراسان رضوی, مشهد
منبع :
سایت 1397.7.15