- 1324566
- 29
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام فرم و اوراق چاپی
شماره آگهی :
11970257002172
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:15:08
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11970257002172
نام دستگاه خریدار: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.17 ساعت 9
شرح کلی نیاز: فرم و اوراق چاپی مورد نیاز سه ماهه بیمارستان طبق لیست پیوست
توضیحات خریدار پرداخت 3 ماهه می باشد - هزینه حمل با فروشنده است - قیمت به صورت خالص و بدون احتساب مالیات می باشد. گواهی ارزش افزوده ارائه گردد. (اطلاعات بیشتر با شماره 09159837208 آقای تقتمش)
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11970257002172
نام دستگاه خریدار: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.17 ساعت 9
شرح کلی نیاز: فرم و اوراق چاپی مورد نیاز سه ماهه بیمارستان طبق لیست پیوست
| ردیف | کد خدمت | نام خدمت | واحد اندازه | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | د-58-581 | انتشار کتاب، گاهنامه و سایر فعالیت های انتشار | عدد | 1 |
97.7.30 |
توضیحات خریدار پرداخت 3 ماهه می باشد - هزینه حمل با فروشنده است - قیمت به صورت خالص و بدون احتساب مالیات می باشد. گواهی ارزش افزوده ارائه گردد. (اطلاعات بیشتر با شماره 09159837208 آقای تقتمش)
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, فرم و اوراق چاپی
آدرس :
خراسان شمالی ,
منبع :
سایت 97.7.15