- 1324564
- 33
- 1397/07/15
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده فروش وسایل بازی و اموال -نوبت دوم
شماره آگهی :
نوبت دوم
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:14:57
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/25
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری محمدشهر
شرح آگهی :
آگهی مزایده عمومی ؟
نوبت دوم
شهرداری حمدشهر در نظر دارد نسبت به فروش وسایل بازی و اموال یا تجهیزات وسایل برقی و مکانیکی مستعمل و اسقاطی از طریق مزایده عمومی به استناد مصوبه شورای اسلامی شهر محمدشهر به شماره 586 مورخ 97.06.01 اقدام نماید. لذا از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط دعوت به عمل می آید حداکثر ظرف مدت ده روز پس از چاپ آگهی نوبت دوم تا تاریخ چهارشنبه مورخ 97.07.25 با مراجعه به امور قراردادها کرج - محمدشهر بلوا امام خمینی (ره) خیابان شاه حسینی ضمن واریز 5% سپرده پیمان به عنوان سپرده شرکت در مزایده نسبت به اخذ اسناد مزایده اقدام نمایند، سایر اطلاعات و جزئیات در اسناد مزایده درج شده است و هزینه کارشناسی و آگهی روزنامه به عهده برنده مزایده می باشد.
شرکت کنندگان در مزایده می بایست از محل و اقلام مورد مزایده واقع در محمدشهر، بلوار شهدا، پارک آزادگان بازدید نمایند و پس از اتمام زمان برگزاری هیچ عذری از این بابت پذیرفته نخواهد شد.
سعید صفری - شهردار محمدشهر
نوبت دوم
شهرداری حمدشهر در نظر دارد نسبت به فروش وسایل بازی و اموال یا تجهیزات وسایل برقی و مکانیکی مستعمل و اسقاطی از طریق مزایده عمومی به استناد مصوبه شورای اسلامی شهر محمدشهر به شماره 586 مورخ 97.06.01 اقدام نماید. لذا از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط دعوت به عمل می آید حداکثر ظرف مدت ده روز پس از چاپ آگهی نوبت دوم تا تاریخ چهارشنبه مورخ 97.07.25 با مراجعه به امور قراردادها کرج - محمدشهر بلوا امام خمینی (ره) خیابان شاه حسینی ضمن واریز 5% سپرده پیمان به عنوان سپرده شرکت در مزایده نسبت به اخذ اسناد مزایده اقدام نمایند، سایر اطلاعات و جزئیات در اسناد مزایده درج شده است و هزینه کارشناسی و آگهی روزنامه به عهده برنده مزایده می باشد.
| قیمت پایه کارشناسی |
مبلغ شرکت در مزایده |
| 2.985.032.500 ریال |
149.251.625 ریال |
سعید صفری - شهردار محمدشهر
خلاصه :
مزایده, مزایده فروش وسایل بازی و اموال - نوبت دوم
آدرس :
البرز, البرز, -
منبع :
همشهری 97.07.15