- 1324563
- 37
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام چاپ ...
شماره آگهی :
1275457000002
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:14:51
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مازندران
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 1275457000002
نام دستگاه خریدار : اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مازندران
تاریخ پایان اعتبار 1397.07.16 ساعت: 12:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: چاپ قبض دو برگی پشت و رو کارین لس برگ زیرین زرد رنگ و در غالب 1500000 شماره در دو نسخه جمعا 3000000 برگ در غالب 25 بر دو برگی
گروه کالا: ابزارآلات الکتریکی
تاریخ نیاز به کالا 1397.07.30
مشخصات کالای مورد
تعداد مورد نیاز: 3000000 واحد شمارش: برگ
توضیحات خریدار ضمنا در بسته بندی کارتن 5000 برگی ارائه گردد.
قیمت واحد برای هر برگ اعلام گردد.
جهت کسب اطلاعات با شماره 09111587760 آقای غلامعلی زاده تماس حاصل نمائید.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 1275457000002
نام دستگاه خریدار : اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مازندران
تاریخ پایان اعتبار 1397.07.16 ساعت: 12:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: چاپ قبض دو برگی پشت و رو کارین لس برگ زیرین زرد رنگ و در غالب 1500000 شماره در دو نسخه جمعا 3000000 برگ در غالب 25 بر دو برگی
گروه کالا: ابزارآلات الکتریکی
تاریخ نیاز به کالا 1397.07.30
مشخصات کالای مورد
تعداد مورد نیاز: 3000000 واحد شمارش: برگ
توضیحات خریدار ضمنا در بسته بندی کارتن 5000 برگی ارائه گردد.
قیمت واحد برای هر برگ اعلام گردد.
جهت کسب اطلاعات با شماره 09111587760 آقای غلامعلی زاده تماس حاصل نمائید.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام چاپ ...
آدرس :
مازندران, -
منبع :
سایت 1397/07/15