مزایده آپارتمان مسکونی طبقه دو مساحت 151.91متر
[ نسخه چاپی ]

مزایده آپارتمان مسکونی طبقه دو مساحت 151.91متر

شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:14:09
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/08/14
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره اجرای اسناد رسمی
شرح آگهی :
آگهی مزایده  ؟
اداره اجرای اسناد رسمی
مزایده آپارتمان مسکونی طبقه دو مساحت 151.91متر کلاسه 9502539
مزایده:97.8.14
مبلغ3000000000ریال
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
خلاصه :
مزایده ،مزایده آپارتمان مسکونی طبقه دو مساحت 151.91متر
آدرس :
خراسان رضوی, -
منبع :
یزد 97.7.15