استعلام تهیه و ترسیم نقشه های فلودیاگرام تاسیسات و نقشه تک خطی تابلوهای برق
[ نسخه چاپی ]

استعلام تهیه و ترسیم نقشه های فلودیاگرام تاسیسات و نقشه تک خطی تابلوهای برق

شماره آگهی :
11971022001266
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:06:05
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت ارتباطات زیر ساخت
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11971022001266
نام دستگاه خریدار: شرکت ارتباطات زیر ساخت 
تاریخ اعتبار: 1397.7.17 ساعت: 10:00
شرح کلی نیاز: تهیه و ترسیم نقشه های فلودیاگرام تاسیسات و نقشه تک خطی تابلوهای برق مراکز استان 
ردیف کد خدمت نام خدمت واحد اندازه تعداد/مقدار تاریخ نیاز
 1 ج-43-439 سایر فعالیت های تخصصی ساختمان  مجموعه 1 1397.7.22
توضیحات خریدار: 1- مراکز در کل استان پراکنده و برخی کوهستانی می باشند
2- کلیه هزینه ها اعم از ایاب و ذهاب و ... به عهده تامین کننده می باشد
3- اولویت با تامین کننده استانی می باشد
4- تلفنتماس جهت اطلاعات بیشتر 09183624641
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام, تهیه و ترسیم نقشه های فلودیاگرام تاسیسات و نقشه تک خطی تابلوهای برق
آدرس :
مرکزی, اراک
منبع :
سایت 1397.7.15