مناقصه خدمات نگهبانی از سد 15 خرداد و ساختمان های اداری
[ نسخه چاپی ]

مناقصه خدمات نگهبانی از سد 15 خرداد و ساختمان های اداری

شماره آگهی :
نوبت اول 97/04
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:05:07
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/19
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب منطقه ای قم
شرح آگهی :

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای؟
شماره 97/04
نوبت اول
شرکت آب منطقه ای قم در نظر دارد خدمات نگهبانی از سد 15 خرداد و ساختمان های اداری خود را از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای به پیمانکار واجد صلاحیت واگذار نماید. لذا از متقاضیان دعوت به عمل می آید از تاریخ 97.7.15 تا تاریخ 97.7.18 جهت دریافت اسناد مناقصه و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ 97.7.29 برای تحویل اسناد مناقصه طبق شرایط ذیل اقدام نمایند.

مبلغ برآورد (ریال)
 مبلغ تضمین شرکت در مناقصه  (ریال)
نوع تضمین شرکت در مناقصه
 مبلغ فروش اسناد (ریال)
زمان بازگشایی پاکت ها
12.391.048.321 655.000.000  1-سپرده نقدی 2- ضمانت نامه بانکی
300.000  ساعت 10 روز دوشنبه  97.7.30
1- دارا بودن رتبه انتظام به همراه تأیید صلاحیت از طرف دفتر مرکزی حراست وزارت نیرو الزامی می باشد.
2- محل دریافت اسناد و تحویل پیشنهادها: آدرس قم، ابتدای خیابان دورشهر، نبش کوچه شماره یک شرکت آب منطقه ای قم دفتر فنی و امور قراردادها تلفن 37839098-025
3- متقاضیان می بایست از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت نسبت به دریافت اسناد اقدام نموده و هزینه خرید اسناد را نیز از طریق سامانه مذکور پرداخت نمایند.
4-هزینه خرید اسناد به حساب شماره 2175083501005 به نام شرکت آب منطقه ای قم نزد بانک ملی ایران واریز گردد.
خلاصه :
آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای,مناقصه خدمات نگهبانی از سد 15 خرداد و ساختمان های اداری
آدرس :
قم, قم, -
منبع :
محلی قم 97.7.15