استعلام روغن مایع سرخ کردنی
[ نسخه چاپی ]

استعلام روغن مایع سرخ کردنی

شماره آگهی :
12973647000157
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:04:42
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل زندان های استان همدان
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز:‌ 12973647000157
نام دستگاه خریدار: اداره کل زندان های استان همدان
تاریخ اعتبار: 1397.07.16 ساعت: 10:00
شرح کلی نیاز: روغن مایع سرخ کردنی
گروه کالا: موادغذایی و نوشیدنی
تاریخ نیاز به کالا: 1397.07.21
مشخصات کالای مورد: روغن مایع سرخ کردنی حلب 16 کیلویی
تعداد موردنیاز: 10000 واحد شمارش: کیلو
توضیحات خریدار: قیمت به کیلو ذکر شود. هزینه حمل به عهده تامین کننده می باشد. جنس نامرغوب عودت داده می شود. پیش فاکتور ضمیمه گردد. محل تحویل زندان مرکزی همدان. شماره موبایل درج گردد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام روغن مایع سرخ کردنی
آدرس :
همدان,
منبع :
سایت 1397.07.16