- 1324525
- 32
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس
شماره آگهی :
11973076000059
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:04:54
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز : 11973076000059
نام دستگاه خریدار : اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران
تاریخ اعتبار نیاز : 1397.07.15 ساعت : 16:00
اطلاعات خدمات مورد نیاز
شرح کلی نیاز : استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس حضرت زینب (س) آرو و مدرسه ابتدایی شهید علیخانی دماوند
| ردیف | کد خدمت |
نام خدمت |
واحد اندازه |
تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ج-43-432 | فعالیت های نصب تاسیسات برق، لوله کشی و سایر تاسیسات ساختمان |
مترمربع | 1 | 1397.07.21 |
توضیحات خریدار : انجام تاسیسات گرمایشی طبق مدارک پیوست.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس
آدرس :
تهران, دماوند
منبع :
سایت 97.07.15