استعلام لیوان یکبار مصرف و دستمال کاغذی
[ نسخه چاپی ]

استعلام لیوان یکبار مصرف و دستمال کاغذی

شماره آگهی :
11973641000157
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:04:14
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل آموزش و پرورش
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11973641000157
نام دستگاه خریدار: اداره کل آموزش و پرورش 
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.17 ساعت 14
شرح کلی نیاز: لیوان یکبار مصرف و دستمال کاغذی 
ردیف کد کالا نام کالا واحد شمارش تعداد/مقدار تاریخ نیاز
 1 2162410009480014 دستمال کاغذی متوسط مکعبی جعبه مقوایی 100 برگی نرمه  جعبه  1 97.7.18
                               
توضیحات خریدار  کد کالا مشابه است. توضیحات فقط فایل پیوست 
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, لیوان یکبار مصرف و دستمال کاغذی
آدرس :
البرز,
منبع :
سایت 97.7.15