مزایده سهام شرکت
[ نسخه چاپی ]

مزایده سهام شرکت

شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:04:11
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/08/01
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اجرای احکام مدنی شعبه اول دادگستری مبارکه
شرح آگهی :
آگهی مزایده ؟
به موجب پرونده 970223 تعداد 1.280.376 سهم از سهام شرکت پلی اکریل ایران به مبلغ 1.682.414.064 ریال در تاریخ 97.08.01  به مزایده گذاشته می شود.
مدیر اجرای احکام مدنی شعبه اول دادگستری مبارکه
جهت کسب اطلاعات بیشتر آگهی به قسمت تصویر آگهی در سایت مناقصات پارس نماد داده ها مراجعه کنید.
خلاصه :
مزایده, مزایده سهام شرکت
آدرس :
اصفهان, -
منبع :
رویداد امروز 97.07.15