- 1324518
- 31
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام خرید لوله فولادی به قطر 400 میلیمتر
شماره آگهی :
11975507000036
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:02:56
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/24
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب و فاضلاب بروجرد
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11975507000036
نام دستگاه خریدار: شرکت آب و فاضلاب بروجرد
تاریخ اعتبار: 1397.7.24 ساعت: 14:30
شرح کلی نیاز: خرید لوله فولادی به قطر 400 میلیمتر طبق لیست پیوست . تامین اعتبار از محل اسناد خزانه اسلامی دو ساله می باشد
توضیحات خریدار: خرید لوله فولادی به قطر 400 میلیمتر طبق لیست پیوست . تامین اعتبار از محل اسناد خزانه اسلامی دو ساله می باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
شماره نیاز: 11975507000036
نام دستگاه خریدار: شرکت آب و فاضلاب بروجرد
تاریخ اعتبار: 1397.7.24 ساعت: 14:30
شرح کلی نیاز: خرید لوله فولادی به قطر 400 میلیمتر طبق لیست پیوست . تامین اعتبار از محل اسناد خزانه اسلامی دو ساله می باشد
| ردیف | کدکالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 0821110093470002 | لوله فولادی بدون درز جوش مارپیچ قطر 16in طول 12m وزن 720kg مرجع عرضه کننده کالوپ | شاخه | 250 | 1397.7.24 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام, خرید لوله فولادی به قطر 400 میلیمتر
آدرس :
لرستان, بروجرد
منبع :
سایت 1397.7.15